» »

Peticija za legalizacijo konoplje

Peticija za legalizacijo konoplje

««
17 / 25
»»

WizzardOfOZ ::

streki je izjavil:

@wizzard in kje je torej problem, da tega ne bi ljudje počeli brez strahu? Da bi bili recimo, vsaj na svojem vrtu lahko malo bolj sproščeni glede tega.
Naj najprej uvedejo kazni, kot smo se menili in potem boš dal glas ZA?
Sam res,jest pa spat ne morem zarad ene biljke :))


Ne rabimo tega v javnosti. Doma pa počni kar te je volja.

Meizu je izjavil:

Tukaj si falil. Država bi rada omejila porabe alkota in cigaret, zato dviguje trošarine.


Nope, vidiš, ko ne spremljaš izjav ministrstev, potem pa nekaj lapaš po svoje.


Izjave ministrstev so isto kot da bi đankiji govorili po resnici.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

streki ::

WizzardOfOZ je izjavil:

streki je izjavil:

@wizzard in kje je torej problem, da tega ne bi ljudje počeli brez strahu? Da bi bili recimo, vsaj na svojem vrtu lahko malo bolj sproščeni glede tega.
Naj najprej uvedejo kazni, kot smo se menili in potem boš dal glas ZA?
Sam res,jest pa spat ne morem zarad ene biljke :))


Ne rabimo tega v javnosti. Doma pa počni kar te je volja.

Meizu je izjavil:

Tukaj si falil. Država bi rada omejila porabe alkota in cigaret, zato dviguje trošarine.


Nope, vidiš, ko ne spremljaš izjav ministrstev, potem pa nekaj lapaš po svoje.


Izjave ministrstev so isto kot da bi đankiji govorili po resnici.

Pajade,tono al dve skurt sred mesta, pol pa vsi neobremenjeni in dobre volje šetat po mestu :))

WizzardOfOZ ::

Razen tisti, ki jih bo zabediral in bodo storili samomore.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

streki ::

Vsakemu mal citrusa in čokolade pa ne bo metanja na hrbet :))

Horas ::

haha kake mate mamilopapeki, odvisneži se oprijemate vsake bilke in kao "argumentirate". bruh, golazen odvisniška.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

čigra ::

Horas je izjavil:

haha kake mate mamilopapeki, odvisneži se oprijemate vsake bilke in kao "argumentirate". bruh, golazen odvisniška.


Kaj je to za konentarja mojster?

Dajte mo-di, malo spucajte to temo

brutalnih NEUMNOSTI

WizzardOfOZ ::

Neumnosti samo zadetki trosite.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

streki ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Neumnosti samo zadetki trosite.

Pa nezadetki tudi :P

Hudobec82 ::

Poizkus nabiranja glasov. Levici grozi prag in neki morjo dat mladim, da bo šlo čez. En joint za levi glas. :)

WizzardOfOZ ::

Zdaj ko tistih 30000 stanovanj ni, bodo pa vsaj imeli nekaj za zadet, da bodo na stanovanja pozabili in vseeno dali glas. Patetično! :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

kingsix ::

Slovenske ovce bodo dale glas temu nesposobnemu levemu političnemu polu ne glede na obljube.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

stara mama ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Zdaj ko tistih 30000 stanovanj ni, bodo pa vsaj imeli nekaj za zadet, da bodo na stanovanja pozabili in vseeno dali glas. Patetično! :))

Zdej ko berem tole temo mi je šele kapnilo, od kod ta ideja za 30000 stanovanj.
Je mogla bit močna zadeva!
Ekologija™ in Trajnost™

Slopek ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Neumnosti samo zadetki trosite.

Mogoče kadar so zadeti, ti pa ne potrebuješ ničesar, pa je učinek enak. Tak pač si, ampak te ne mislim spreminjati. Rad imam namreč tudi neumne ljudi. Se oproščam, bolj preproste, saj res ne zahtevate veliko ;)

WizzardOfOZ ::

Neumni imate res velike probleme.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

PacificBlue ::

:)

V levi možganski polovici se vršijo miselni procesi, ki so osnovani na logiki, zaporedju, linearnosti. Leva polovica skrbi za govor in je razumsko analitična. Te načine mišljenja uporabljamo pri govoru, pisanju, branju in pri analitičnem določanju podrobnosti.

V desni možganski polovici pa so procesi mišljenja bolj naključni, kar ustreza neverbalnim načinom razumevanja in izražanja

stara mama ::

Ironično, leva polobla piskra nadzira desni del telesa (in obratno)
Ekologija™ in Trajnost™

Machete ::

Glede na tvoje komentarje, bi se vprašal, če pri tebi nadzira sploh karkoli. Kot, da bi bral FB komentarje o parih krogih na nebu. Čudi me, da sploh še funkcioniramo pr taki masi totalnih idiotov.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Sumenjak ::

edit: blank

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sumenjak ()

ginekk ::

Pijančki v tem topiku mislite, da od trave imaš halcunacije, blodnje in si skorajda obvezno na pol priseben. Ter da uživalec THCja skorajda ne more bit funkcionalen in gre za brezdelneže, ki so brez delovno življenjske motivacije.

Dejansko so to samo ekstremni primeri, kot da bi ob omembi alkohola sklepal da so vsi uživalci le-tega obvezno majavo hodijo po cesti in se jim od 9h zjutraj dalje zatikajo besede.

Poleg primitivne nevednosti samo kažete svojo nestrpnost.

streki ::

ginekk je izjavil:

Pijančki v tem topiku mislite, da od trave imaš halcunacije, blodnje in si skorajda obvezno na pol priseben. Ter da uživalec THCja skorajda ne more bit funkcionalen in gre za brezdelneže, ki so brez delovno življenjske motivacije.

Dejansko so to samo ekstremni primeri, kot da bi ob omembi alkohola sklepal da so vsi uživalci le-tega obvezno majavo hodijo po cesti in se jim od 9h zjutraj dalje zatikajo besede.

Poleg primitivne nevednosti samo kažete svojo nestrpnost.

Podpišem!!!

Sumenjak ::

Ta slo-teh itak nima smisla. Vedno eni in isti tipi, ki pluvajo en drugega. Se označujejo za leve in desne, obvezno še dopišejo zakaj je nasprotna stran za en k. Nobene civilne debate, isto kot tisti v parlamentu in pol pričakujejo spremembe. Res na čase nivo 24ur kometarjev pod članki.
Pol sem jaz čuden, mamilo papek, đanki, ker si v miru hočem enega prižgat.

streki ::

Pržgi si enega, jest pa vklopm vejp... Na zdravje ;)

Slopek ::

Se podpišem pod vse zgoraj.

Res ne razumem, zakaj se ljudje toliko vtikajo v življenja drugih, samo zato, ker se lahko? Ali pa vsaj mislijo, da se lahko. Kakorkoli....to je vgrajeno v sistem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

gruntfürmich ::

ginekk je izjavil:

Pijančki v tem topiku mislite, da od trave imaš halcunacije, blodnje in si skorajda obvezno na pol priseben. Ter da uživalec THCja skorajda ne more bit funkcionalen in gre za brezdelneže, ki so brez delovno življenjske motivacije.

Dejansko so to samo ekstremni primeri, kot da bi ob omembi alkohola sklepal da so vsi uživalci le-tega obvezno majavo hodijo po cesti in se jim od 9h zjutraj dalje zatikajo besede.

Poleg primitivne nevednosti samo kažete svojo nestrpnost.

torej folk, ki si prižge joint, naredi samo 1 dim, tako kot jaz spijem 1 deci pri kosilu? ali skadi do konca in je zadet?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Sumenjak ::

Lahko imaš vape in narediš en dim. Opcij imaš veliko le znajti se treba in vedeti kaj hočeš in koliko.

Nekaj napisano ne temo micro dosing, kar sem že omenil.
https://www.seattlemet.com/discover/thc...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sumenjak ()

Sumenjak ::

In gruntfürmich ja. Lahko narediš en dim jointa. Joint je lahko 2cm ali 30cm, mešaš s tobakom ali čist. Kot je v gostilni lahko 0.3 ali pa 0.6 zraven kafeja.

fur80 ::

gruntfürmich je izjavil:

ginekk je izjavil:

Pijančki v tem topiku mislite, da od trave imaš halcunacije, blodnje in si skorajda obvezno na pol priseben. Ter da uživalec THCja skorajda ne more bit funkcionalen in gre za brezdelneže, ki so brez delovno življenjske motivacije.

Dejansko so to samo ekstremni primeri, kot da bi ob omembi alkohola sklepal da so vsi uživalci le-tega obvezno majavo hodijo po cesti in se jim od 9h zjutraj dalje zatikajo besede.

Poleg primitivne nevednosti samo kažete svojo nestrpnost.

torej folk, ki si prižge joint, naredi samo 1 dim, tako kot jaz spijem 1 deci pri kosilu? ali skadi do konca in je zadet?


In potem imajo taki pravico do volitev in odločanja o drugih? :) kaj je to za eno vprašanje? :) živite v luknji samo z pravico do interneta?

Clovek spije ali skadi toliko kot mu paše, eni več eni manj. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Sumenjak ::

Enako kot parlementarne volitve. Volijo se stranke glede na popularnost in ne gleda na program in dejanskih uresničitev planov stranke glede na pretekla leta.

Okapi ::

gruntfürmich je izjavil:


torej folk, ki si prižge joint, naredi samo 1 dim, tako kot jaz spijem 1 deci pri kosilu? ali skadi do konca in je zadet?

Zakaj se vtikaš v stvari, o katerih očitno pojma nimaš. Od enega običajnega jointa si približno toliko zadet kot od deci vina.

In rad bi videl tistega, ki res spije samo en deci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Slopek ::

No, no Okapi. Ravno, se je povedalo, da je vse odvisno kakšen je joint.
Pa mimogrede, naj te ne skrbi kdo koliko spije ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Sheteentz ::

Ajde, za domačo rabo in v zasebnih prostorih. Ne pa da bodo moja deca vsa zadeta, ko se bodo igrali v Tivoliju, in bo v luftu polno zelenja.

Machete ::

Stvar kulture. Kultren človek se tudi s čikom umakne stran od otrok ali kake mize s hrano.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Sumenjak ::

Sheteentz je izjavil:

Ajde, za domačo rabo in v zasebnih prostorih. Ne pa da bodo moja deca vsa zadeta, ko se bodo igrali v Tivoliju, in bo v luftu polno zelenja.

Prepoved na javnih površinah, kar ne predstavlja noben problem.

Edit: Podobno kot Nizozemska.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sumenjak ()

ginekk ::

Sheteentz je izjavil:

Ajde, za domačo rabo in v zasebnih prostorih. Ne pa da bodo moja deca vsa zadeta, ko se bodo igrali v Tivoliju, in bo v luftu polno zelenja.


Ja isto bo zadeta, kot od vina, ko deca hodi mimo trt ali pa od sadjevca, ko deca hodi mimo jablan.

Zaudarja pa res precej, sploh ko enkrat veš kaj je to. Me zanima odziv glede vonja, tistih ki tega ne poznajo. Kaj si mislijo, da zaudarja.

Meizu ::

Meni zaudarja kanalizacija na morju, ko ima dobesedno vonj po potnih jajcih in mrtvih ribah.

stara mama ::

Machete je izjavil:

Glede na tvoje komentarje, bi se vprašal, če pri tebi nadzira sploh karkoli. Kot, da bi bral FB komentarje o parih krogih na nebu. Čudi me, da sploh še funkcioniramo pr taki masi totalnih idiotov.

Kdo pa je tebi kaj naredil?
Taka zadrtost in resnost v hašišarski temi :)
Ekologija™ in Trajnost™

Meizu ::

torej folk, ki si prižge joint, naredi samo 1 dim, tako kot jaz spijem 1 deci pri kosilu? ali skadi do konca in je zadet?


Kdor pije alkohol je alkoholik in unicevalec druzin, nasilnez, kriminalec in objestnez.

WizzardOfOZ ::

Meizu je izjavil:

torej folk, ki si prižge joint, naredi samo 1 dim, tako kot jaz spijem 1 deci pri kosilu? ali skadi do konca in je zadet?


Kdor pije alkohol je alkoholik in unicevalec druzin, nasilnez, kriminalec in objestnez.


Pa četudi popije v celem letu le in samo kozarček šampanjca s katerim je nazdravil za novo leto.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Machete ::

stara mama je izjavil:

Machete je izjavil:

Glede na tvoje komentarje, bi se vprašal, če pri tebi nadzira sploh karkoli. Kot, da bi bral FB komentarje o parih krogih na nebu. Čudi me, da sploh še funkcioniramo pr taki masi totalnih idiotov.

Kdo pa je tebi kaj naredil?
Taka zadrtost in resnost v hašišarski temi :)


Ker v vsaki temi kažeš, da te je svet povozil 40 let nazaj in trajbaš neke srednjeveške houdre mantre.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Gospod ::

Z legalizacijo se bo povečala kazniva dejanja sosednje države bodo zaradi varnosti uvedle mejni nadzor
Lp.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

MrGTO ::

Jaz mislim, da se ne bo kaj dosti spremenilo, ce se odlocimo za. Sej un, ki zeli uzivat konopljo jo pac uziva ze sedaj.
S tem, da bos lahko doma imel 3 rastline in neki za svojo rabo bo kvecjemu pripomoglo k statisticnemu zmanjsanju "kriminala". Mogoce se pa le zacnejo ukvarjat s cim bolj resnim, kot preganjat ljudi zaradi "plevela".

Meizu ::

Gospod je izjavil:

Z legalizacijo se bo povečala kazniva dejanja sosednje države bodo zaradi varnosti uvedle mejni nadzor


Zaradi legalizacije bodo zacele sosednje drzave uvajati davcne olajsave frizerjem ter avtomehanikom. To je treba ustavit!

Pa četudi popije v celem letu le in samo kozarček šampanjca s katerim je nazdravil za novo leto.


Iz mehkega grejo alkoholiki na trdo! Najprej ena pivca, potem pa dve flase stocka za aperitiv. Potem pa heroin.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Utk ::

Legalizirat bi morali tudi prodajo. Če se že gremo nekaj za osebno rabo, zakaj se potem ne bi smelo prodajat. In seveda regulirat, obdavčit, itd.

WizzardOfOZ ::

Meizu je izjavil:

Iz mehkega grejo alkoholiki na trdo! Najprej ena pivca, potem pa dve flase stocka za aperitiv. Potem pa heroin.


Kaj pa tisti, ki pivca ne marajo?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

feryz ::

Vse se da, če se če.
Včeraj smo v treh 2 litra šnopsa požrli, kar tako, usput, ker lahko.
Sem gladko prespal šiht zjutraj in se privlekel po deseti.

freesty ::

Skoda edino, da se ni legalizirala uporaba in prodaja(regulirana) že pred leti. Prihodek v davčno blagajno pred 15 leti, z naslova konoplje, ne bi bil zanemarljiv.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

stara mama ::

Machete je izjavil:


Ker v vsaki temi kažeš, da te je svet povozil 40 let nazaj in trajbaš neke srednjeveške houdre mantre.

Še dobr, da ne padam na vsako new-age bedarijo ane ..
Mogoč mi je pa zato mal lepš v življenju, vsaj ne bom dobil čir na želodcu, kot ti.
Glede na nadrkanost upam trdit z 90% da furaš audija avtomatika, maš kak kredit, na šihtu te jebe šef, to potem doma preneseš na ženo, smisel oddiha ti je pa 2 tedna na hrvaški obali na višku sezone.
Fin našponan lajf, nimaš kej - ti zavidam!
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

MIHAc27 ::

Jaz sem neodločen... pač nikol probal. A mislite, da bodo kaj jointe talal pred glasovanjem?

Drugače par dni sem bil na Nizozemskem, Amsterdamu in tam okol. Nisem videl/prepoznal nobenga zapohanga.

Bellator ::

Vsem nam, ki ne konzumiramo ne enega ne drugega, se majejo tla po pol litra pira ali enem zvitku.

Razlika je v tem, da zapohanci mnogo hitreje razvijejo toleranco... in pri kroničnih uporabnikih gre lahko tudi za 10-20 zvitkov, pa kljub temu 20 min po kajenju ne bodo izstopali, kot izstopajo kakšni pijančki. Nekoliko višje je nekdo primerjal zvitek s sixpackom, oziroma dim z dcl vina. Ne verjamem, da lahko kdo dnevno spije 30-60l pira ali pol toliko vina. (V kakšnem mehurčku živite, da imate tako izkrivljeno percepcijo, saj ima domala vsaka vas kakšnega zapohanca, ki je kljub vsem zvitkom bolj priseben od povprečnega pijanca?)

WizzardOfOZ ::

Samo zgleda bolj priseben. V osnovi je pa enako kot vaški pijanček.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!
««
17 / 25
»»