» »

Zakaj Ikea?

Zakaj Ikea?

Temo vidijo: vsi
««
13 / 15
»»

Bwaze6 ::

Ampak kar vsega na zalogi pa itak nimajo niti tuje Ikeje, ni samo stvar razgrabljenosti novoodprte naše.

KLux ::

Gregor P je izjavil:

Priložnost za naše IT-jevce; naj jim nekdo končno ponudi sistem, ki bo avtomatično prepoznal njihovo Ikea Family kartico v katerikoli trgovini po svetu:D Čisto vsakič se morajo prodajalke matrati z ročnim vtipkavanjem kode tuje kartice, ker je sistem avtomatično ne sprejme (edino kjer deluje, je v matični državi, kjer si jo prvič vzpostavil; v vseh drugih državah pa potem ne gre - vsaj po mojih izkušnjah iz štirih držav).

Čudno. Mojo, v nemčiji izdano kartico, na blagajni nameščen čitalnik magnetnega zapisa prebere kartico brez težav. V Sloveniji, Avstriji in Nemčiji.

Invictus ::

Mojo avstrijsko v trgovini prebere, ne morem pa na mojo avstrijsko naročati preko interneta v slovenski Ikei...

Sem odprl drugo na ženo, tako ne kupujem več osebno...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Gagatronix ::

GregiB je izjavil:

Zadeva kaže enake simptome, kot pred leti odprtje prve restavracije Burger King-a v BTCju... Gužva za znort, tolk, da niso začel rezervacij pobirat... Pa potem...? Pač, treba začetno evforijo prebolet...


Hehe, saj je pri vsakem odprtju necesa novega norisnica. Se spomnite, ko se je odprl prvi Hofer ? Folk kupoval po dva televizorja, tri pralne stroje, ravno tolk da se niso zmlatili na parkingu...

bambam20 ::

Gagatronix je izjavil:

GregiB je izjavil:

Zadeva kaže enake simptome, kot pred leti odprtje prve restavracije Burger King-a v BTCju... Gužva za znort, tolk, da niso začel rezervacij pobirat... Pa potem...? Pač, treba začetno evforijo prebolet...


Hehe, saj je pri vsakem odprtju necesa novega norisnica. Se spomnite, ko se je odprl prvi Hofer ? Folk kupoval po dva televizorja, tri pralne stroje, ravno tolk da se niso zmlatili na parkingu...


Da ne govorimo o Primarku in njihovih cenenih cotah. Kolone ljudi.

Mike_Rotch ::

Kaj je pa s primark cotami narobe?

Gagatronix ::

To da gre za fast fashion cunje, za katere se izkorisca suzenjsko delovno silo v drzavah tretjega sveta in z njimi fila smetisca, ker so nekvalitetna roba.

kuglvinkl ::

Okea asortiman je topic. Za fast.fashion je dost placa na serverju, da si odprete novo temo.
Your focus determines your reallity

LeQuack ::

A imajo že kaj na zalogi ali je še vedno vse izpraznjeno?
Quack !

darkolord ::

Nikoli ni bilo "vse izpraznjeno".

kuall ::

kdaj pa si še videl trgovino v kapitalistični državi prazno? saj nismo juga al pa venezuela.
cel dan vrsta pred ikeo. jaz bi se samo obrnil, ko bi videl vrsto, eni se pa radi gužvajo.

J.McLane ::

Sem bil prejšnji teden v soboto, kupil preko neta in prevzel zunaj kopalnico z omaricami, lijakom, pipo, tušem... 700EUR. Za stvari, za katere veš da jih vzameš res priporočam nakup preko spleta, ti lepo vse pripravijo na vozičku in prevzameš tik pred prostorom za nakladanje, v trgovino pa greš samo po malenkosti za katere nisi prepričan preko spleta.

V trgovini ni gužve ker imajo omejitev 700 naenkrat notri, če pa prideš v soboto ob 10:30 pa tough luck, malo počakaš. Od 9h-10h pa ni bilo še nobene vrste pred vhodom, tudi na blagajni nobene gužve.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: J.McLane ()

Gagatronix ::

A so ze ukinili tisto, da si moras narociti termin ? :)

J.McLane ::

So ukinili, že prejšnji vikend.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

ahac ::

Prejšnji teden (med tednom, sredi dneva) ni bilo nobene vrste, ta teden (isti čas) je pa dolga.
A to zato, ker so počitnice... pa starši otroke vozijo v Ikeo? :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

J.McLane ::

Igrala notri so zaprta
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

MadMen ::

Ikea je res šalabajzerska. Ponedeljek naročim, predviden datum dostave v petek, v torek dobim SMS da bo dostava v petek, čakam do petka popoldan, kličem na informacije, kjer mi svetovalka razloži, če ne dobiš na dan dostave SMSja potem dostave ni(kar naj uporabnik ve kako?).

barakus ::

Ali kdo ve kje je fora, da piše, da je artikel na zalogi, ni pa na voljo za dostavo? https://www.ikea.com/si/sl/p/espevaer-l...

Enaka zadeva v drugi barvi pa je na voljo za dostavo? https://www.ikea.com/si/sl/p/espevaer-l...

skyline ::

Zelo majhna zaloga (načeloma samo 1 kos).

stara mama ::

Zakaj ljudje tako radi hodijo v Ikeo na sprehode in delajo gužvo notri?

Mike_Rotch ::

Zakaj ne?

Gagatronix ::

stara mama je izjavil:

Zakaj ljudje tako radi hodijo v Ikeo na sprehode in delajo gužvo notri?


Zivimo v svobodni drzavi. ;) Sicer jaz v Ieko nisem sel in nimam namena, pa vseeno.

PunkDude ::

stara mama je izjavil:

Zakaj ljudje tako radi hodijo v Ikeo na sprehode in delajo gužvo notri?

Dejansko se to dogaja? Bolniki...

LeQuack ::

Gagatronix je izjavil:

stara mama je izjavil:

Zakaj ljudje tako radi hodijo v Ikeo na sprehode in delajo gužvo notri?


Zivimo v svobodni drzavi. ;) Sicer jaz v Ieko nisem sel in nimam namena, pa vseeno.


Tu se motiš, od korona virusa naprej ni več svobodna država.
Quack !

Gagatronix ::

Lape, ti bizgec.

stara mama ::

Gagatronix je izjavil:

stara mama je izjavil:

Zakaj ljudje tako radi hodijo v Ikeo na sprehode in delajo gužvo notri?


Zivimo v svobodni drzavi. ;) Sicer jaz v Ieko nisem sel in nimam namena, pa vseeno.

Ko grem, grem z namenom in približno vem kaj iščem.
Enim je pa očitno v soboto dolgčas, trgovina preblizu in se nimajo kam dat.

Gagatronix ::

Ja in ? A mas tako dolgocasen lajf, da se moras vtikat v to, kako so se drugi odlocili prezivljat svoj prosti cas ?

kuall ::

V Ikei je kar dost seksi nakupovalk - so pa večinoma s partnerji. Ampak je ta trgovina bolj za babe kot za moške. Opremljanje doma je domena žensk - imajo veselje to delat.
Jaz grem nerad notri, ker zgubiš 1 uro, ker je trgovina tako narejena, da ko si notri moraš celo obhoditi - labirint. Imam ogledane fotelje, ki jih bom nabavil in par drugih stvari.

Gagatronix ::

> Opremljanje doma je domena žensk - imajo veselje to delat.

A ti zivis se v letu 1950 ?

Mike_Rotch ::

Ravno nasprotno! Zato me pa moti, ko mi delajo gužvo, ko nekaj nujno rabim, pa da čimprej spizdim od tam.


Piši na IKEA Slovenija naj nehajo sprejemati not rajo, ki si ogleduje njihove izdelke. Katastrofa, da nisi edini z dovoljenjem za vstop v trgovino.

Ganon ::

kuall je izjavil:

Opremljanje doma je domena žensk - imajo veselje to delat.


PunkDude ::

Likalnik ::

PunkDude je izjavil:

stara mama je izjavil:

Zakaj ljudje tako radi hodijo v Ikeo na sprehode in delajo gužvo notri?

Dejansko se to dogaja? Bolniki...


to se dogaja...enako je v City Parku, Aleja ali drugih večjih nakupovalnih središčih...ljudje se nimajo kam dati...še posebej, če je zunaj slabo vreme...in potem cela familija šeta po teh nakupovalnih centrih in zabijajo cajt...pač morajo it ven...ne more cele sobote zabit v enosobnem stanovanju v Fužinah

kuall ::

Likalnik je izjavil:

in potem cela familija šeta po teh nakupovalnih centrih in zabijajo cajt

saj ti centri so tako narejeni, da je tam tudi druženje, ker pač vedo, da boš na koncu vendarle nekaj zapravil oziroma vsaj večina ljudi bo, tudi če so šli na začetku samo malo zabijat cajt.

Ciciv ::

V nobenem, res nobenem primeru ne vzet montaže kuhinje pri Ikei. Sami se zmenite z izvajalcem.

Prejšnjo kuhinjo sem sam montiral in je bilo manj živcev.

2x niso dostavili na datum.
Zamudili z dostavo zato ni bilo montaže na datum. Torej 4 dni jih čakaš.

Kljub izpravnim priključkom in plačanem priklopu niso priklopili vode...

Vse obljube naredijo ustno... Balkan čisti.
PS: Info@ikea.si meče emaile v oblivion. Preverjeno.

_Denny_ ::

Ve kdo mogoče kak je Ikein režim dobave za stvari z manj kot 10 kom zaloge? Počakajo, da zmanjka ali že prej naročijo?

Rad bi nabavil nekaj stvari, ki pa jih zaradi majhne zaloge ne dostavljajo domov...da vidim, če naj še počakam ali iščem kaj podobnega drugje (zaenkrat je to iskanje brez uspeha). Malo dvomim, da bodo v nekem normalnem času ljudje v LJ navalili na tistih 5 kopalniških/kuhinjskih dodatkov, košov za smeti in A4 ogledal, ki imajo že skoraj cel mesec nespremenjeno zalogo.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

OK.d ::

Kaj je s temi MARKUS in JÄRVFJÄLLET stoli, da jih ni za dobiti?
Pa smo res 2.razredna država pri vsaki stvari:P
LPOK.d

Reaper ::

Poglej če jih ima Ikea v tujini na zalogi. Jaz čakam ene košare za v omaro, ki jih v LJ nimajo, nimajo pa jih tudi v ZG. Očitno splošno pomanjkanje trenutno.

OK.d ::

Ne vem zakaj bi hodil v tujino, ko pa imamo Ikeo tukaj.
Potem je bolje, da zaprejo vse skupaj kot pa da nam ponujajo balkansko izvedenko 2. razredne trgovine.
LPOK.d

Gregor P ::

Zgleda da smo Slovenci zopet dokazali naše edinstvene menedžersko-organizacijske spodobnosti, da se da tudi v Ikei doseči, da pol produktov manjka v trgovini:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

RockyS ::

Tudi v Grazu nimajo stvari. Prejšnji teden sem od petih zadev dobil samo tri. Police s pohištvom so prazne.
Pa se gre za pohištvo njihovih stalnih linij.

J.McLane ::

Že 15 let hodim v Ikeo v Avstrijo in tudi marsikaj niso imeli na zalogi. Dobra stvar je, da lahko zalogo preveriš preko neta in si prišparaš pot.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Ganon ::

OK.d je izjavil:

Ne vem zakaj bi hodil v tujino, ko pa imamo Ikeo tukaj.
Potem je bolje, da zaprejo vse skupaj kot pa da nam ponujajo balkansko izvedenko 2. razredne trgovine.


Ne nabijaj. Celoten svet je v pomanjkanju, Ikea je samo drobec tega. Če se imaš osebno za drugorazrednega, pa tudi prav. Tvoj problem.

Gregor P ::

Pol naj pa lepo na vidnem mestu napišejo, da jim pol produktov manjka in je zadeva rešena.:)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Mike_Rotch ::

Če tole spregledaš mogoče ni problem v ikeji.

Gregor P ::

Ne potrebuje sedaj vsak gledati za vsak produkt detajlno posebej, to bi bilo zelo zamudno, le čez stran objavijo veliko obvestilo, da jim 50 odstotkov produktov manjka oz. ni na zalogi in je to to. Si ljudje prihranijo nepotreben obisk.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Mike_Rotch ::

Jaz ponavadi pogledam za izdelke, ki me zanimajo, ne za vse izdelke, ki jih neka trgovina prodaja. Priporočam.

Gregor P ::

Kakor kdo, jaz si pa rad ogledam v živo vse pohištvene izdelke in se potem odločim za nakup. Prav tako priporočam, ker je velika verjetnost, da zgolj z ogledom na spletu na koncu ne boš zadovoljen s pohištvom, ki ti ga bodo dostavili na dom.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

buttcrack ::

Najprej preveriš kaj te zanima, označiš kaj si rabiš ogledat, ob tem pa še ali je sploh na zalogi. Če ni, prestaviš datum obiska. Sicer pa so eksponati vedno na voljo, samo robe ni v "skladišču" in pač počakaš na zalogo, pokljukaš kar rabiš in naročiš.
Če pa želiš cincat, izvoli.

Mike_Rotch ::

Gregor P je izjavil:

Kakor kdo, jaz si pa rad ogledam v živo vse pohištvene izdelke in se potem odločim za nakup. Prav tako priporočam, ker je velika verjetnost, da zgolj z ogledom na spletu na koncu ne boš zadovoljen s pohištvom, ki ti ga bodo dostavili na dom.


Saj ogledaš si lahko vse. Če nimajo na zalogi pa naročiš in počakaš tisti teden, da dobijo novo pošiljko.

Res katastrofalno. Sploh glede na to, da pri konkurenci čakaš določeno pohištvo po več mesecev (rok dobave za zadnjo sedežno, ki sem jo kupil, je bil 180 dni).
««
13 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Opremljanje stanovanja, kako priti čez z nekim srednjim budgetom in pa dokaj kvalitet (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
719509 (713) Gogo
»

Poceni a vseeno v redu kuhinja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12110858 (965) miha98
»

Kje kupiti spalnico?

Oddelek: Loža
349078 (5162) klekej
»

približno kolko €€ bi rabil za opremit 40m2 flat

Oddelek: Loža
346974 (5541) NikolormousB
»

Računalniška miza do nekje 1000 eur (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6227400 (24889) root987

Več podobnih tem