» »

NBA sezona 2023-2024

NBA sezona 2023-2024

Temo vidijo: vsi
««
29 / 40
»»

Mato989 ::

Tudi jaz, ko sem videl komentar @čigra sem najprej šel pogledat njegov profil oz. datum registracije. Itak, Dončič je nek beden superstar, ki si sploh ne zasluži tega naziva, sicer čakamo, da LAC izloči DAL, da bomo lahko svoje kritike označili kot upravičene, če pa DAL uspe, pa upamo, da jih povozi OKC. Zanimivo, kako kritiki Dončiča ne opazijo, več kot vidne težave s kolenom, marsikdo verjetno niti igral ne bi.


Saj Marsikater superstar ima težave s poškodbami pa kaj? Leonard je steklen recimo in Leonard v full force bi zagotovo pomagal LAC premagat Dallas... Da niti ne začnemo z Zioni, Embidi ipd... Tudi Porzingir je poškodovan.

Edini superstar ki nima poškodb trenutno je Jokić no pa Shai... onadva zgledata kot da igrata na 100% No tudi Edwards spominja na vrhunske predstave
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Kurzweil ::

No, pa si si sam tudi nekaj odgovoril... torej ekipe, kjer so zdravi superstarji Jokić, SGA in Edwards, so edine 3 ekipe, ki so do sedaj napredovale! Zanimivo ne?

Je pa še nekaj... če imaš v ekipi 1-2 superstarja oz. 2-3, je precejšnja razlika... ko iz tria Leonard-George-Harden vzameš enega izgleda malce bolje, kot če vzameš iz dvojca Dončič-Irving enega... s tem, da ne pozabimo, da Luka res ne igra niti približno na nivoju, kot ga je seveda sposoben, zaradi kolena. Pa poglej role playerje pri LAC... Powell, Mann, Zubac, Westbrook... pa še kdo... pa poglej DAL, vsaj poimensko... s tem da ni THJja oz. tudi če bi bil je crap. Long story short, to da napišeš, da ni Leonarda, ne vzameš v obzir pa vseh ostalih faktorjev... ne bo šlo tako simple. Overall oz. poimensko ima LAC pač boljšo ekipo... DAL pa kompenzira kjer lahko... kemija (kjer prednjači dobro delo Kidda in Luke, da sta Irvinga spravila v stable stanje in sistem), obramba, hitrejša igra kot prej... seveda pa veliko dodata Lively in Gafford, česar prej ni bilo... tudi PJ Washington je več kot soliden, zadnjo tekmo tudi Kleber ni bil slab. Tolk useless

Pa še nekaj, kaj mogoče vsi pozabljate, koliko izkušenj je na strani LAC! Zadnjič je bila ena zanimiva debata v studiu... pri DAL razen Irginga nihče ne ve, kako to gre, ko gre zares... na drugi strani imaš Hardna, Georga, Leonarda, če hočete tudi Westbrooka, ki so prav vsi igrali ključne vloge pri naslovih oz. finalih...

A, pa da se še navežem na to, ko si prej pisal, da smo govorili/napovedovali, da bo šel DAL naprej z 4-0 v seriji. Tole je čista izmišljotina... spremljam basket na vseh mogočih nivojih... in razen Tilena Lamuta na Arena Sport, nisem slišal niti enega samega človeka, da bi rekel, da bo tole metla za LAC oz. da bo DAL zmagal z 4-0 v seriji. Jaz že od samega začetka govorim, da bom presenečen, če ne bo tole šlo v serijo 7 tekem.

Mato989 ::

Bolj sem hotel izpostavit da ni Dončić edini superstar ki je revček poškodovan... LAC ima poimensko boljšo ekipo samo če je prisoten Leonard v svojih 100% ali vsaj 99%... Drugače pa niti ne. PG13 in Harden sta tam tam z LD77 in Irvingom s tem da je Irving boljši ball handler kot Harden, sta pa PG13 in Harden overall boljša atleta kot LD77... pa tudi bolj izkušena sta valda.

Ok Zubac je maličko boljši od Lively in Gafforda ampak samo zaradi izkušenj... Nista pa zato Thies in Plumlee nič kaj posebnega
Ok Powell je boljši od Hardawaya ki ga ni
Westbrook je pa itak wild card, lahko je velik + za LAC kot prvo tekmo lahko pa pač nardi probleme svoji ekipi, je pa zagotovo atlet in pol...
Pa Terrence Mann je verejtno boljši defender of Washingtona ipd...

Overall pa je tako, poškodovan Donke in manjko Leonarda te 2 ekipe naredi tam tam... Če bi pa Dončič manjkal bi pa spet bilo na strani LAC imo. Dokler pa Leonard ne more igrati svoje igre in biti na 99% pa LAC ni nič kaj ekstra boljši od Dallasa, razen če eden o dvojice Irving/Donke sploh ne igrata.


Največja slabost LAC brez Leonarda je konstanta... Nikoli ne veš kak dan bosta imela predvsem PG13 in Westbrook in do neke mere Harden... če bosta imela dobrega lahko premagajo Dallas brez težav, če pa slabega, pa izgubijo tudi proti Dallasu brez Dončiča...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Kurzweil ::

V glavnem... nima smisla pisat, kako bi bilo če bi bil Leonard... ker pač, ne da se mi še enkrat. Mislim, da sem vse napisal.

V glavnem Luka ni tako slab, kot je shitty njegovo koleno... in če že ravno pišete o njem, probajte v obzir vzet vse okoliščine. Je pa to kar ability, da zmoreš spregledat, kako šepa po igrišču in komaj teče, po drugi strani pa vidite vsak detajl v stat linu :))

Škoda zdej tu delat primerljave in vzporednice... nekaj pametovat... igraš s tem, kar maš. Je pa prav da dobro pomisliš preden pišeš, da si objektiven in da ne živiš po principu, da nekomu privoščiš slabo, je bolje, če nekomu privpščiš dobro, on a long run... ne pa da si fan vsakega, ki je nasprotnik Dallasa :D

nejc_nejc ::

čigra je izjavil:

Legon je izjavil:

čigra je izjavil:



Noben No.1., kar Luka je, ni imel tako porazne statistike v play-offu!

A mi gledamo isti playoff? Po briljantni predstavah Enbida, ki ni dosegel niti koša v 4 četrtni, swipu phonixa in zapravljeni dvomestnih prednostih na 4 od petih tekem LAL, je samo trojni dvojček LD, najslabše kar je No.1 nekega moštva pokazal?


Jaz govorim o No.1 igralcu v ekipah, ki so realni kontenderji za naslov. Dallas je na stavnicah na 3. mestu!

Doncic igra najslabse od vseh No.1 in v zgodovini naslova ni osvojila nobena ekipa, s takšnim "slabim" No.1 igralcem.

Upajmo, da se kaj popravi, ampak glede na poškodbo kolena bo težko.

Ce pa slučajmo pridejo v pol finale, pa se zna zgodoti metla proti Oklahomi.


Ti sploh ne razumes poante.
Dončic je belec v NBA, ki dobro igra basket, ker je balkanc.
Vse ostalo si sami interpretirajte.

Zgodovina sprememb…

Kurzweil ::

@Franz21, to sem že napisal zgoraj, če bereš...

Mimogrede, Bojan Bogdanović je končal s sezono, gre namreč na operacijo noge in zapestja. Torej double joy... če spomnim, Hrvaška je eden od nasprotnikov v kvalifikacijah za OI, ki bodo čez 3 mesece...

Duhec ::

Če je bila 1/4 in skoraj celotna 2/4 za obe ekipi DAL in LAC podobno neučinkovita tako po metih, trojkah in prostih metih pa sta zadnji dve minuti 2/4 za DAL precej boljši in na odmor odhajajo s +10.
Upam, da se trojke pri DAL odprejo še komu drugemu kot Kleberju, ki jih ima 4/6.
http://blackbird.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Duhec ()

Likalnik ::

Po prvem polčasu plus 10 za Dallas, prosti meti slabo, trojke slabo...Kleber dal prakticno skoraj vse trojke 4

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

Samael ::

Na oko mi deluje, da jih ves čas Zubac rešuje.
Samael != Samuel

Likalnik ::

Smo na plus 20 za Dallas..LAC se je ustavil met iz igre

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

Duhec ::

4:44 do konca 3/4 je 17:4 za DAL... skupno +23
Maxi pa fenomenalno...
http://blackbird.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Duhec ()

Mato989 ::

Pa tak simfarw klebra danes bo resil dallas da zmaga serijo skor ziher
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Samael ::

30 pik razlike, mislim da Luke zadnjih 5 minut in pol ne bomo videl več.
Samael != Samuel

aborko ::

Razlika je 30, tudi ce izbrises 5 trojk Klebra, je razlika se vedno ohoho. Statistika je hudic, Marija se Clippersom danes ni prikazala, % meta je padel, kot je bilo pricakovano. Ko Dallas zacne igrati obrambo, Clippersi nimajo za burek.

Mato989 ::

Zdaj pa upam da LAC povozi Dallas spet doma... da bo 3:3... Klebru se ne bo več tako sralo, Dončiča so pa premalo mesarili danes...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Duhec ::

Jaz pričakujem obratno. Sicer trdo tekmo v Dallasu, vendar vseeno zmago Dallasa.
http://blackbird.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Duhec ()

GupeM ::

Tudi jaz mislim, da ima Dallas kakšnih 85 % možnosti za zmago na naslednji tekmi.

Mato989 ::

Statistika je itak na strani Dallasa... 80% ekip ki je zmagalo v 5. tekmi za 3:2 je napredovalo...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

GupeM ::

Razlika je med "je napredovalo" in med "je zmagalo 6. tekmo" oz "je napredovalo po 6. tekmi"

Legon ::

Mato989 je izjavil:

Zdaj pa upam da LAC povozi Dallas spet doma... da bo 3:3... Klebru se ne bo več tako sralo, Dončiča so pa premalo mesarili danes...


Kdaj točno je LAC povozil Dallas? Ker edina tekma, kjer je bil kdo res povožen je bila danes.

Mato989 je izjavil:

PG13 in Harden sta tam tam z LD77 in Irvingom s tem da je Irving boljši ball handler kot Harden, sta pa PG13 in Harden overall boljša atleta kot LD77... pa tudi bolj izkušena sta valda.


Tale izjava se je pa zelo zelo slabo postarala...

Kako točno v isti koš tlačiš igralca, ki na slab dan doseže trojni dvojček s Hardnom in PG13, ki morata oba na isti dan imet neverjeten preblisk, da kaj naredita? Včeraj so z Westbroockom spravili celih osem košev iz igre... Trije igralci, ki so po tvojem pisanju tam tam kot LD77?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

Mato989 ::

Kako točno v isti koš tlačiš igralca, ki na slab dan doseže trojni dvojček s Hardnom in PG13, ki morata oba na isti dan imet neverjeten preblisk, da kaj naredita? Včeraj so z Westbroockom spravili celih osem košev iz igre... Trije igralci, ki so po tvojem pisanju tam tam kot LD77?


No prav, LD77 je najboljši igralec Sveta in vseh časov samo zato ker je Slovenec... je MJ, Bird, Magic Johnson, Leonard, Tim Duncan, Bryant, Parker, Jokić in še kdo v eni osebi... bo zdaj dovolj dobro?

LD77 bo praktično sam poskrbel za 5 zaporednih naslovov "dinastije" Dallas Maverics... z Klebrom na čelu >:D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Legon ::

Mato989 je izjavil:

Kako točno v isti koš tlačiš igralca, ki na slab dan doseže trojni dvojček s Hardnom in PG13, ki morata oba na isti dan imet neverjeten preblisk, da kaj naredita? Včeraj so z Westbroockom spravili celih osem košev iz igre... Trije igralci, ki so po tvojem pisanju tam tam kot LD77?


No prav, LD77 je najboljši igralec Sveta in vseh časov samo zato ker je Slovenec... je MJ, Bird, Magic Johnson, Leonard, Tim Duncan, Bryant, Parker, Jokić in še kdo v eni osebi... bo zdaj dovolj dobro?

LD77 bo praktično sam poskrbel za 5 zaporednih naslovov "dinastije" Dallas Maverics... z Klebrom na čelu >:D


Brezvezen sarkazem nič ne koristi. Nihče ne trdi, da je najboljši igralec vseh časov zato ker je Slovenec. Tako kot tisto z 4:0 za Dallas spet pretepaš slamnate može, ki so zrasli v tvoji domišljiji.

Vse kar sem napisal je, da izjava, da sta Harden in PG13 na istem nivoju kot Luka, pač ne pije vode. Lahko bi bil Doncic Kamerunec, pa je v tem trenutku njegova igra na povsem drugem nivoju kot PG13 in Hardna. Tako, da nima smisla, da vsakič ko se izkaže, da tvoje izjave nimajo podlage v realnosti, začneš podtikat neke fiktivne izjave, ki jih nihče ne izreče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

Kurzweil ::

Evo, sem sedaj naprej pogledal še 2. polčas, saj em ponoči med polčasom zaspal.

Moram priznat, da sem tole zmago kar nekako pričakoval. Kot sem že pisal, LAC ne more tako dobro metati trojke vse tekme oz. to ni neka stvar, na katero se zanašaš, da bo konstanta, no, vsaj če si resna ekipa in imaš tiste najvišje cilje. Na koncu se je izkazalo tako, kot sem pisal in tu mislim za obe današnji tekmi, če MIA in LAC ne bosta imala nadpovprečnega meta za 3 točke, ne bo uspeha in na koncu se je tako tudi izkazalo, saj je LAC dobil prav vse tekme na ta račun. Tudi DAL je trojke metal zgolj 35%, sedaj pa si predstavljajte, kako bi stvar izgledala, če bi metali tistih 55-60%, kot jih je LAC na tisti tekmi...

Isto pa velja tudi za obrambo, ki ji je DAL tokrat igral dobro, za nameček, pa je LAC še slabo metal za 3 točke, pa tudi sicer so dobro branili najbolj nevarne košarkarje, kot sta Harden in George, kar se obrambnega impacta tiče, je Jones prednjačil, pa tudi s svojo energijo. Ko sem že ravno pri Jonesu, slednji tudi kar lepo zadeva trojke, pa seveda dviguje navijače s svojimi atlatskimi potezami v napadu.

Že prejšnjo tekmo se je kazalo, da Kleber vendarle lahko doda nekaj in tokrat je bil eden ključnih, s tem ko je zadeval trojke (5/7), kar pomeni je zlata vredno, ko se LAC skoncentrira na Irvinga in Dončiča, da soigralci zadevajo odprte mete, pa mislim, da o tem ni treba pisat. Torej, če je v playoffu povsem zatajil Exum, pa se zdi, da sedaj dobivajo Mavericksi pomoč v obliki Kleberja.

Dallas je tudi odlično pazil na žogo, saj je imel samo 8 izgubljenih žog.

Lue je na koncu povsem obupal in dal v igro celo Tuckerja.

Ni pa bilo tako lahkih metov za LAC, kot recimo na prejšnji tekmi, ko bi Kidd moral prepoznati, da se Harden igra... v studiu so takrat našteli 6 floaterjev Hardena v seriji iz istega mesta, obramba DAL se ni nič prilagajala, no tokrat se je!

Torej DAL je spet dobil break in bo na domačem parketu iskal napredovanje... kakšen pa je procent ekip, ki napredujejo, ko takole, kot DAL danes, dobijo 5. tekmo... pa vemo. Je pa res, da je tale serija res "čudna" oz. precej nepredvidljiva.

Se pa LAC mestoma povsem razleti, ko začne DAL igrati hitreje, tu apeliram tudi na hitrejšo igro Luke, ki pa je oz. bo prišla, ko bo slednji vsaj na 80%, kar se kolena tiče.

Tule je mislim, da bolj kot ne jasno... če DAL igra svojo obrambo in če LAC ne zadeva izvenserijsko oz. DAL bolje brani... potem mislim, da v neki seriji tekem LAC ne more mimo DAL. Bo pa tole še zanimiva serija, ne bom presenečen, če LAC spot pokaže povsem drugačen obraz.

klemenSLO ::

@kurzvail: A si vidu v zadnji četrtini... 2x nista žoge vodila čez donko al pa irving in 2x so jo zgubl
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Dallas zna zmagat samo, ko sami dobro mecejo iz razdalje oz. je nasprotnik dovolj slab.

Clipperse bodo verjetno zdrmali, resni nasprotniki ala oklahoma(trener leta) jim bodo dali metlo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

klemenSLO ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Dallas zna zmagat samo, ko sami dobro mecejo iz razdalje oz. je nasprotnik dovolj slab.

Clipperse bodo verjetno zdrmali, resni nasprotniki ala oklahoma(trener leta) jim bodo dali metlo.


Mislim da ne tako z lahkoto. Res so pojačal v obrambi. Tako lahko kljubujejo slabemu metu z razdalje.
Donko je danes bidel da mu ne gre ... in je raje prodiral.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Ganon ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Dallas zna zmagat samo, ko sami dobro mecejo iz razdalje oz. je nasprotnik dovolj slab.


Si spal med tekmami?

judoka ::

Kake pro ugotovitve a? Zgleda da se je začel tudi PO za klovne. Le kdo bo zmagal...

IL_DIAVOLO ::

Ganon je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Dallas zna zmagat samo, ko sami dobro mecejo iz razdalje oz. je nasprotnik dovolj slab.


Si spal med tekmami?


Prazniki in predvsem noci so za to, da se spi ;)

Dallas bo prizemljen zelo hitro, ne glede na to ce moja trditev o zadnji tekmi drzi ali pac ne.

Dallas je obsojen na povprečnost in nekonkurenčnost.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

klemenSLO ::

Dalas nima takše 'širine'. Kle sta sam donko /irving ki si sama pripravljata mete. Tud Kidd nekako ne poiskuša, da bi še ostali kaj razigraval. Če bo eden od njiju manjkal majo resen problem.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

judoka ::

Katera ekipa pa nima problema ce manjka opcija 1 ali 2?

klemenSLO ::

judoka je izjavil:

Katera ekipa pa nima problema ce manjka opcija 1 ali 2?

Generalno gledano jih ima vsaka. Vendar maš kje drugje igralce ki vsaj delno solidno nadomeščajo
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Zvezdica27 ::

Dallaa ima letos širino, kot še nikoli. Zgledajo povezani, edini ki ven seka je le LD77 (v negativo s svojim kriljenjem), ostali mirni, fokusirani... Kai pa je vreden vsakega dolarja. uf.

Tole obeta, sam kaj, ko obetajo tudi druge ekipe... OKC nisem videl letos, tako da ne vem...

tole včeraj ni bil lih vrhunski basket, pričakujem pa še 2 klavnici, tole gre pomoje v game 7.

v glavnem, super tv momenti!

nejc_nejc ::

Take kombinacije kot bulsi v casu MJ, Kukoca ne vem, ce ima kdo.

Groot ::

Joj kako je moralo nekatere slovenclje danes boleti, ko so pogledali novice. Ah ja trolkoti upam da vas bo še dolgo žrlo ko, kako že, najslabši leader ekipe v playoffu ali nekaj takšnega, totalno bolan in z zjebanim kolenom razmontira nasprotno ekipo.

Da dodam še malo soli na vaše rane, mislim da sledeči statistiki povesta vse:
- plus/minus indeks +26
- Po ESPN-ovi statistiki so Clippersi prek Dončića v vlogi prvega branilca zadeli le 3 od 12 metov iz igre, pri čemer so zgrešili vseh sedem poskusov za tri.

Zvezdica27 ::

stats ne povedo nič... treba pogledati kaka je bila igra (nisem še gledal). če je bil na koncu garbage time, bom pogledal 3q, to bo dovolj za vtis o ekipah

zz

nejc_nejc ::

Kakorkoli, cel sistem, kjer posamwznik da 30+ pik, sam ali dva, je bolj čuden.

Upam, da jih doma razbombajo in gredo dalje.
Malo vec pavze.

GupeM ::

nejc_nejc je izjavil:

Kakorkoli, cel sistem, kjer posamwznik da 30+ pik, sam ali dva, je bolj čuden.

Hmmm...
MJ v finalih:
91 - 31,2 točke na tekmo
92 - 35,8
93 - 41,0
96 - 27,3
97 - 32,3
98 - 33,5

Drugi najboljši pri Bullsih (Pippen):
91 - 20,8
92 - 20,8
93 - 21,2
96 - 15,7
97 - 20,0
98 - 15,7

Samael ::

Zvezdica27 je izjavil:

Dallaa ima letos širino, kot še nikoli. Zgledajo povezani, edini ki ven seka je le LD77 (v negativo s svojim kriljenjem), ostali mirni, fokusirani... Kai pa je vreden vsakega dolarja. uf.


Po mojem se gre v preveliki potrebi po biti uravnoteženo objektiven ponovno za fokus, ki precej neobjektivno vleče v svojo stran. Ja, meni se tudi zdi, da Luka ne igra povsem optimalno oz. tako kot zna, po drugi strani pa kdo točno je že bil miren, fokusiran na prvi tekmi... ko sta na strani Dallasa igrala oz. svojo del opravila zgolj in samo Luka in Kyrie?

Celo na tej predzadnji tekmi, kjer res ni blestel, je po odhodu njega na klop nastal v kratkem času en lep minus... tako da pač ja, on ti toliko seka ven, kolikor si ti pač fokusiran na to. Kadar ostali igrajo za en drek, gre pač mimo.
Samael != Samuel

nejc_nejc ::

GupeM je izjavil:

nejc_nejc je izjavil:

Kakorkoli, cel sistem, kjer posamwznik da 30+ pik, sam ali dva, je bolj čuden.

Hmmm...
MJ v finalih:
91 - 31,2 točke na tekmo
92 - 35,8
93 - 41,0
96 - 27,3
97 - 32,3
98 - 33,5

Drugi najboljši pri Bullsih (Pippen):
91 - 20,8
92 - 20,8
93 - 21,2
96 - 15,7
97 - 20,0
98 - 15,7


Ne kapiraš kaj mislim....

GupeM ::

Razloži, ker res ne razumem.

nejc_nejc ::

Hit and run sistem.
Tak pač je, saj nas noben ne sili gledat. Gledam zaradi Donketa. Prej nikoli.

DejchSLO ::

3:2 za Mavse to je zlo dobr znak. Mislim, da lahko zaključijo LAC v 6.

Likalnik ::

GupeM je izjavil:

Razloži, ker res ne razumem.


Hoce povedati, da je celoten NBA sistem zgrešen…kjer se samo fila koše brez prave obrambe…in potem pridejo posamezniki do 30, 40, 50 piknik vec na tekmo.

No vsaj jaz sem tako zatopil njegov komentar…mozno pa, da se motim

Kurzweil ::

Evo, danes bo za MIL že igral Lillard, Antetokounmpo pa je še vedno out. Na drugi strani pa od ključnih še vedno ni info, ali bo igral Haliburton za IND. Ta tekma je že čez pol ure.

Potem pa še NYK in PHI... MIL in NYK pa vodita 3:2 v seriji.

Streamest let's go... until the night takes us...

DejchSLO ::

sm že zagnal steameast.net. škoda da mormo gledat te ameriške ogabne reklame

Kurzweil ::

DejchSLO je izjavil:

sm že zagnal steameast.net. škoda da mormo gledat te ameriške ogabne reklame


Hm... prvič gledaš NBA prenos? Ja, reklam je cel shitload... jaz imam tekme vedno na drugem screenu oz. TVju in zraven počnem še kaj drugega... nekak si na znam predstavljat, da bi gledal tekme tako, da bi imel samo prenos in en bucket iz KFCja pred sabo, ko že ravno omenjaš reklame :D

Franz21 ::

It's Playoffs Time!

Kurzweil ::

Lepo po mojem okusu... IND in NYK napredovala... NYK je praktično s 6 igralci igral celo tekmo + McBride je igral 9 min. Brunson je več kot opravil svoje... DAL ima sedaj Irvinga, bi pa bilo zanimivo videt, če bi bil slednji poškodovan oz. v svojem svetu, kako bi pogosto brali, zakaj DAL ni ponudil max Brunsonu, čeprav slednji menda sploh ni hotel ostati, ker ni šlo samo za denar, ampak tudi njegovo vlogo... nima veze.

Ne vem pa, kako ne bi privoščil Indiani napredovanja, je pa jasno, da bi bil slika precej drugačna, če bi za MIL igral Antetokounmpo. Že od prve minute se je videlo, da MIL ne bo mogel dohajat energije in želje IND... IND je igral tudi neprimerljivo boljšo obrambo in overall bolj ekipno... IND 14 podaj več... MIL porazen met za 3 točke, tudi IND nič posebnega... MIL je mimo vrgel 11 prostih metov... da ne naštevam dalje... sicer pa ko že pogledaš box score, pa tudi če nisi gledal tekme je jasno, da je IND igrala neprimerljivo bolj ekipno... pri MIL pa vse na Lillardu, Lopezu, Portisu... nekaj se je trudil še Middleton. Upam, da je tisti navijač IND, ki je verjetno sedel nekje poleg mikrofona, ki je lovil publiko, OK... ker tip je bil beast mode od prve do zadnje minute, kakšno zverinsko kričanje ;((

Torej danes pa igrajo še edine preostale ekipe, ki niso napredovale/izpadle.

01:00
Orlando - Cleveland

03:30
Dallas - LA Clippers

... in počasi že dobivamo pare za naslednji krog playoffa:

Oklahoma čaka zmagovalca Dallasa/LAC
Denver - Minnesota (1. tekma že iz sobote na nedeljo)
Boston čaka zmagovalca Cleveland/Orlando
New York Knicks - Indiana

Zimonem ::

Brunsona bi lahko Dallas obdržal za res ugodno ceno.

"I really did want to stay in Dallas," Brunson said. "I think before my fourth season in Dallas, my last season in Dallas, we tried to extend our contract. Whatever we can get, the most we can get was, like, 4 years and $55 million. We wanted to do that. I wanted to stay there."
««
29 / 40
»»