» »

Stavka zdravnikov 2024

Stavka zdravnikov 2024

««
109 / 109
»
»»

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Si upošteval moje predloge o prekvalifikaciji? Ja vem, manj je treba delat sedaj, manjša odgovornost itd sam tole jamranje o denarju je pa čista ZLOBA!

NE BOSTE DOBILI VEČ DENARJA. GOLOB BO UVEDEL NADZOR NAD VAŠIM DELOM

Heh, pri prekvalifikaciji bi dobila začetni plačilni razred. :D Pojdi spat Nodi. Pišeš neumnosti.

Seveda bomo dobili več denarja. Ambulanta za neopredeljene, super plačane nadure, itd... Si sploh prebral kaj bodo sprejeli. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Buggy ::

Jure14 je izjavil:

Hm, zdaj pa ne razumem več.
A dobijo zdravniki pri nas veliko denarja za malo dela, al ne?
Menda dobijo več kot v tujini, pa za manj dela.

In zdaj tisti del, ki mi ni jasen: če je temu tako, zakaj ne hodijo k nam avstrijski in nemški zdravniki? Še bosanski nočejo. Pa imajo vse paprije urejene, pa si premislijo.

Al mogoče kaj narobe sklepam?



cakamo da se sprobajo v tujini, pa prijokajo nazaj

111111111111 ::

Buggy je izjavil:

torej moraj zgolj delati za kar je postavljena na polozaj, po doloceni uri pa dobi se extra, kar se ji seveda vse steje v placo. Ce pustiva tukaj denarno sfero. A to predstavlja za tvojo zeno tezavo? Zakaj je v tem poklicu, se enkrat vprasam...da je za ene to easy money (fajrsnejk je govoril o enih zaspancih) in lezerno delo vemo, lahko dodas pa dodadeten razlog zakaj vztraja v javnem zdravstvu in ne gre privat?

Vidim, da ne spremljaš teme. Sedaj vse štima. Je dala nazaj soglasje za nadurno delo. Življenje je mirnejše, plača pa par sto evrov nižja. Vredno vsakega centa. Mi ne bomo šli nazaj na nadurno delo. Lahko gre pa jutri v ambulanto za neopredeljene delat, po dobri urni postavki, samo je čas bistvenega pomena. Že tako MORA oddelat 20 nadur, če bi šlo še tega ne bi. Pač denar ni ravno bajen. Je pa tako kot je Jure že nekajkrat povedal. Izgubiš licenco, če ne delaš v zdravstvu. :)

PrihajaNodi je izjavil:

ODIDE NAJ. SAJ NI MARIJA TEREZIJA. ALI PA V TUJINO KJER SE CEDITA MED IN MLEKO!

Narodu je dovolj cuzanja državne malhe dohtarjev

He, he, he... Pri 5 miljardah €, pade na primarni sektor 200 miljonov na leto za vse družince, ginekologe, reševalce, medicinske sestre, urgentne, pediatre...

Res oni cuzajo malho. :D

Buggy je izjavil:

cakamo da se sprobajo v tujini, pa prijokajo nazaj

Kar čakajte. :D Ste res eni smeškoti. Nodi vpije, ti pišeš neumnosti. Mladih, ki so šli v tujino ne bo nazaj. Kot je rekel Jure. Še bosanci ne marajo več slovenskih pacientov. Preveč dela za premalo denarja.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Ja sej kradlo se bo potem v ambulantah za "neopredeljene" kjer bodo pisal napotnice. To je to. Kraja pri belem dnevu. NORO!

Izgubiš licenco, če ne delaš v zdravstvu. :)


Potem bi moral vsi dohtarji zgubit licenco MAR NE? Razen če sprehodi in pitje kave spada v delovnnik.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

stoenkar se desetic pa prosim odgovori konco, ce ti nepotegne...zakaj ni zena ze privat, ker je tako visokokvalificirana in sposobna jo bojo povsod zeleli. Nenazadnje ima lahko svojo lastno prakso kot marsikater dohtar ki se s trenutno ureditvijo o kateri sem govoril ni strinjal. Samo so privat in ne dvozivke!

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja sej kradlo se bo potem v ambulantah za "neopredeljene" kjer bodo pisal napotnice. To je to. Kraja pri belem dnevu. NORO!

Saj to je Golob zrihtal, takrat si bil ves vesel da ni popustil dohtarjem. Si sedaj spremenil pesmico. :D

PrihajaNodi je izjavil:


Potem bi moral vsi dohtarji zgubit licenco MAR NE? Razen če sprehodi in pitje kave spada v delovnnik.

Pri nas nismo navajeni metati 10+ let izobrazbe čez okno, tako kot to delate v Romuniji.

Saj veš, če imaš licenco, dobiš boljšo plačo v Švici. Pač greš kofetkat, za mizerno plačo in obdržiš licenco.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

111111111111 ::

Buggy je izjavil:

stoenkar se desetic pa prosim odgovori konco, ce ti nepotegne...zakaj ni zena ze privat, ker je tako visokokvalificirana in sposobna jo bojo povsod zeleli. Nenazadnje ima lahko svojo lastno prakso kot marsikater dohtar ki se s trenutno ureditvijo o kateri sem govoril ni strinjal. Samo so privat in ne dvozivke!

Trenutno? Čas. Privat klinika, farmacija, vse to je precej daleč se za vozit, salbosti malega kraja. Nekaj je etičnega pogona, če gre bo 1800 pacientov obviselo nekje v zraku. Sedaj ko je vrnila soglasje za nadurno delo, ji tudi jaz ne težim preveč, ker dela precej manj, tako da smo zadovoljni. Denar trenutno pri nama ne igra neke bistvene vloge, ker sva oba zaposlena, če pa bi jaz ostal doma, bi pa seveda šla TAKOJ privat, pa bi jaz urejal računovodstvo in ostale formalnosti, kar se mi pa po pravici povedano ne da, imam raje IT. :D So ji pa pred kratkim ponujali delo v ambulatni za neopredeljene, tako da opcij je precej, sam je čas trenutno pač preveč dragocen.

Tako da zaenkrat štima.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Torej kje je problem? Bo pač dvoživka v ambulanti za "neopredeljene" cuzala državno malho in tam nič delala.

ALi pa pač ostani DOMA in urejaj računodovodstvo pa gre na privat, kle se pa ne pritožuj!!!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

Nakladas in pretiravas ter potenicaras, ker imas v tem inters. The more I learn about people, the more I love my dog

Ste pac pickice brez frisa, bo pa poskrbljeno za vse pravicno. Golob bo uredil 30letno agonijo tako ali drugac. FIDES-u se pa zahvalite,. Teoretiki zarote imajo tukaj maneverskega prostoro kot ces :))

PrihajaNodi ::

Buggy je izjavil:

Nakladas in pretiravas ter potenicaras, ker imas v tem inters. The more I learn about people, the more I love my dog

Ste pac pickice brez frisa, bo pa poskrbljeno za vse pravicno. Golob bo uredil 30letno agonijo tako ali drugac. FIDES-u se pa zahvalite,. Teoretiki zarote imajo tukaj maneverskega prostoro kot ces :))


Brez obraza so, brez etike, brez morale. Včasih se je takšnim reklo lisice, ampak tako so jim govorili v biši yugi. Danes so pa ljudje s podjetniško žilico.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Buggy ::

nope.. rece se tem da "se znajdejo" ker hvatajo krivine, kar je to zgleda danes tista ultimate vrlina :8)

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Torej kje je problem? Bo pač dvoživka v ambulanti za "neopredeljene" cuzala državno malho in tam nič delala.

ALi pa pač ostani DOMA in urejaj računodovodstvo pa gre na privat, kle se pa ne pritožuj!!!

Ne razumeš, takšen odnos kot ga imaš ti, pač ljudi še podpihuje proti zdravnikom. Družincev je čedalje manj, ker se redkokomu da ukvarjati s pacienti na primarni ravni. Naprej ste bolj pohlevni, ko vas bodo rezali, filali s kemoterapijo. Primarni ravni pa vsak ki ima 5 minut časa soli pamet, ker mi je ChatGPT tako povedal ali stric google ali facebook, kjer ti dobivaš svoje informacije Nodi. :D

Buggy je izjavil:

Nakladas in pretiravas ter potenicaras, ker imas v tem inters. The more I learn about people, the more I love my dog

Ste pac pickice brez frisa, bo pa poskrbljeno za vse pravicno. Golob bo uredil 30letno agonijo tako ali drugac. FIDES-u se pa zahvalite,. Teoretiki zarote imajo tukaj maneverskega prostoro kot ces :))

Zdaj ne vem če tole leti name, hotel si pojasnilo, podal sem ti ga, odgovarjaš pa z žalitvami? Pol se pa čudite, da se z vami noben resno ne pogovarja.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

ne razumes... tebe nihce resno ne jemlje kot proxy zagovornika proxy dohtarce...kaj pol si :))

dinar ne bo bo letel v tvojo malho, pozabi na izkorisacnje drzvave in lahek denar tudi preko Air BnB, ki ga bos dal v nepremicninine s svojo lame pametjo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

111111111111 ::

Buggy je izjavil:

ne razumes... tebe nihce resno ne jemlje kot proxy zagovornika proxy dohtarce...kaj pol si :))

Ne vem zakaj pol sprašuješ?

Buggy je izjavil:

stoenkar se desetic pa prosim odgovori konco, ce ti nepotegne...zakaj ni zena ze privat, ker je tako visokokvalificirana in sposobna jo bojo povsod zeleli. Nenazadnje ima lahko svojo lastno prakso kot marsikater dohtar ki se s trenutno ureditvijo o kateri sem govoril ni strinjal. Samo so privat in ne dvozivke!


naj ti potem podam odgovor, ki ti bo bolj povšeči: Žena vztraja zaradi keša. Na mesec potegne ven 15k EUR. Gledeva vilo na morju za 500k, tako da bo treba še malo delat v ambulanti za neopredeljene, sam se bo najprej štempljala v ZD-ju, potem pa šla v ambulanto za neopredeljene pit kofe. Ker res ne bi rad prodal nobenega od 5 stanovanj, ki jih imam v Ljubljani.

Hvala bogu da se Avstrijcem ne da učiti slovensko, ker bi ziher prišli sem delat v JS, ker je tak super. Nič ne delaš pa ti konec meseca porinejo kar denar v žep.

Bolje je sam še v Romuniji, ko dobiš plačo in še kuverto. Tam res zdravstvo funcionira. Zjutraj pokažeš trebuh, zvečer ti operirajo kilo, mimogrede odstranijo slepič, te pokrpajo in zjutraj greš lahko kar na šiht iz bolnice.

Buggy je izjavil:


dinar ne bo bo letel v tvojo malho, pozabi na izkorisacnje drzvave in lahek denar tudi preko Air BnB, ki ga bos dal v nepremicninine s svojo lame pametjo

He, he, he...

Vidva z Nodijem sta pa res ena cepca. :D Če sem pošten, se mi ne da več. Nodij tudi ne smem več dražit, žena pravi da se mu bo odpeljalo. :D No malo se mu je že.

Grem jest kokice in gledat kako si boste grizli nohte. kar malo si med sabo rinita določene organe v usta. :D

Oba si preberita moj podpis in si popalita obe ušesi. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

Vsaj nekdo je srecen. Sem pa preprican da je s svojo izobrazbo sposobna konkurirati trgu. Imamo trenutno vec zdravvikov v tem fohu, ki tudi prek NET-a brezplacno siri svoje znanje in pomaga. Vse se da, ce imas zeljo pomagat bolnikom. Vzvzodov kako jih doseci pa se toliko vec. Eni s tega znajo narediti biznis, drugi pa jokajo in klicejo drzavo na pomoc, ali se raje jo izkorisicajo za svojo nespososbnost. Vsak izgovor prav pride...sploh ce se imas za snoba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

PrihajaNodi ::

Buggy je izjavil:

Vsaj nekdo je srecen. Sem pa preprican da je s svojo izobrazbo sposobna konkurirati trgu. Imamo trenutno vec zdravvikov v tem fofu, ki tudi prek NET-a brezplacno siri svoje znanje in pomaga. Vse se da ce imas zeljo pomagat bolnikom. Vzvzodov kako jih doseci pa se toliko vec.



Tole niti podrazno ni napisano sarkasticno:

naj ti potem podam odgovor, ki ti bo bolj povšeči: Žena vztraja zaradi keša. Na mesec potegne ven 15k EUR. Gledeva vilo na morju za 500k, tako da bo treba še malo delat v ambulanti za neopredeljene, sam se bo najprej štempljala v ZD-ju, potem pa šla v ambulanto za neopredeljene pit kofe. Ker res ne bi rad prodal nobenega od 5 stanovanj, ki jih imam v Ljubljan


A teh 15 k je s stanovanji vred ki jih oddajata? A davke kej odvajata? Ker je v medicinskem fohu sta itak nedokljiva. Kar slajde si poglej od MFF zakaj se prijaviti. Prvi slajd je ?.
Upam da vaju furs vsaj pregleda malo.

Si pa postal ze perverzno nesramen in razmisljam o prijavi spetnemu ocesu
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

sej je vsem jasno kako se igra miske z mucko se gre tukaj. FIDES z SDS strukturo pac manipulira spet in ustvarja kobajagi kaos v javnosti, ki smo ga prica. Na EU volitvatvah lahko iskreno ugotovite kaj zelite...podaljsanje obstojece agonije in izsiljevanje zdravstevega ceha vsak pra mesecev (praviloma ko je v vladi sredo-leva struktura) ali nadaljevati agonijo v neskoncnost kot jo forsira SDS lobij ki ima interes (NSI se je celo opredelil kot pobudnik privatizacije pa se Toniniu, ceprav si je omislil brado tudi sanja ne, o cem govori lamer bebast populisticni)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()
««
109 / 109
»
»»