» »

Kateri Monitor ?

Kateri Monitor ?

Temo vidijo: vsi
««
139 / 139
»
»»

djgregec ::

Saj pa na funtechu se že lep čas da dobiti https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/z...
Skoz je bil na zalogi, trenutno pa je 10-14 dni za čakat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: djgregec ()

Kurzweil ::

djgregec je izjavil:

Saj pa na funtechu se že lep čas da dobiti https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/z...
Skoz je bil na zalogi, trenutno pa je 10-14 dni za čakat.


Eh, pozabil sem napisat, da je bilo govora o cca 1000€... zdej je že 3., da smo pri tej isti debati, bom počasi moral iti par strani nazaj poiskat...

astras ::

kateri brezžični monitor priporočate in da je ok cena? dell je ok?

gre za pisarniško delo na terenu, zaslon naj bo čim večji, seveda z neko "baterijo", da se ga polni preko usb-c recimo in pa kompatibilno z windows os

hvala za ideje ;) lp
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

mailer ::

Kurzweil je izjavil:

Pa kakšni VA monitorji...? Mislim, da ljudje ne bi smeli šparati pri stvareh, ki jih uporabljajo večji del svojega življenja, kot je recimo vzmetnica, kjer preživimo cca 1/3 življenja, monitorji, katerim so izpostavljene naše oči... da ne naštevam... sem mislil, da je VA matrika zgodovina, kar se uporabe v prostem času in službe tiče, kjer seveda par ur dnevno gledamo vanj...

Se pa spomnim tule debat, kako bo po novem letu možno dobit neke LED/OLED 4k 32" monitorje s proper frekvenco osveževanja... zdej gremo proti 6. mesecu, pa še vedno ne druha ne sluha o tem... ena podobna stvar kot grafične, ko je folk 2 leti nazaj razlagal, da se ne splača kupovat grafičnih, da zdej zdej pridejo ven nove... ki jih seveda še ni blizu.
No, si si odgovoril zakaj VA monitor. V ultrawide formatu 1440*3440 34" skoraj ni drugega kot VA matrika, če pa že obstaja IPS je cena praktično enaka OLED. Nekako se držim Dell ali Asus monitorjev in je cena ASUS ROG Strix XG349C 900€, Dell Alienware AW3423DWF pa 800€. Če bi kupoval v tem cenovnem razredu bi se seveda odločil za OLED, za 400€ kolikor želim dat pa kvalitetnega IPS-a praktično ni. Moti me tudi, da so v veliki večini upognjeni (Asus ima 1500R, dell pa 1800R), do zdaj sem imel vedno ravne.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz
««
139 / 139
»
»»