» »

PS5

PS5

Temo vidijo: vsi
««
130 / 132
»»

Magic1 ::

Če bi ti bil normalen in sposoben en post napisat brez pametovanja, da nikar updatat, ker drugače se bo svet podrl, ti ne bi noben težil. Sam ker si svetovni karakter in te posledično 99% folka videt noče, pač dobiš tak odziv.
Ti tvoji predlogi niso samo rožice, imajo slabe strani, samo tebe to ne zanima. Tebi je važno zgolj to, da boš nekoč mogoče lahko jailbreaku PS5 in si prepričan, da je to edina možna pot uporabe.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

celje ::

temu se rece vztrajnost

defip ::

Magic1 je izjavil:

Če bi ti bil normalen in sposoben en post napisat brez pametovanja, da nikar updatat, ker drugače se bo svet podrl, ti ne bi noben težil. Sam ker si svetovni karakter in te posledično 99% folka videt noče, pač dobiš tak odziv.
Ti tvoji predlogi niso samo rožice, imajo slabe strani, samo tebe to ne zanima. Tebi je važno zgolj to, da boš nekoč mogoče lahko jailbreaku PS5 in si prepričan, da je to edina možna pot uporabe.

Nisem normalen in ne bom normalen. Za normalne pojdi na FB in TikTok. Garantiram ti, da me tam ne boš srečal.

Glede updatanja, to je edina in najbolj pomembna zadeva glede jailbreaka, vsakič ko updataš bo trajalo dlje, da prideš do njega, tako, da je nasvet zelo na mestu. Trenutno imajo zelo veliko možnost, da ga bojo lahko uporabljali tisti s firmwarom do fw 8.00, manjšo a vseeno obstoječo (zaradi novice, ki sem jo objavil danes) tisti, ki imajo fw do 8.20, za novejše, še ni znanih lukenj. Mogoče pridejo, mogoče ne. Tisti, ki so šli ps4 updatati preko, mislim, da, 9.20, še danes nimajo novega (čeprav se jim do verzije 11.00 obeta, spet zaradi danes objavljene novice), po skoraj 2 letih, ker ni potrebe po njemu, večina zanimivih je bila backportana na 9.00 (in 6.72, na katerem nekateri še vedno vztrajajo) in se jih da igrati, zato ni več taksnega interesa po jailbreakanju novejših firmwarov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: defip ()

Badwolff ::

defip je izjavil:

Hispartija je izjavil:

Enostavo preskocite njegovo pisanje in vseh njegovoh alter egov naj pise kar hoce. Se vidi da ni cisto psihicno stabilen. Se mi smili, revcek.

O, še en normalen. Le ignorirajte, saj to je ideja. Da lahko za "nenormalne" v miru objavljam novice o napredku jailbreaka, brez, da se normalni pištolite, čeprav se vas sploh ne tiče - saj imate že davno kupljene razne naročnine in popatchane PS5 izven kakršnekoli možnosti rešitve.

Ta tema je tak lep primer slovenske družbe, ko kdo pogleda iz normale povprečja, mu je hitro treba začeti težiti in ga vleči nazaj v normalo. Kako si sploh upa biti kakorkoli drugačen od ostalih cankarjancev.


če ne bi bil tak attention whore in bi bil tvoj namen objavljanje novic o jailbreakanju in ne postavljanje, bi si že zdavnja naredil jailbreak topic in tam razsvetljeval rzasvetljevanja potrebne.

Tko ti je pa pomembna pozornost in si se odločil za svoj ego trip uničit tale topic, ki je povsem neberljiv.

Mode seveda boli k..., ker kliki al kdo ve kaj.

defip ::

Badwolff je izjavil:

defip je izjavil:

Hispartija je izjavil:

Enostavo preskocite njegovo pisanje in vseh njegovoh alter egov naj pise kar hoce. Se vidi da ni cisto psihicno stabilen. Se mi smili, revcek.

O, še en normalen. Le ignorirajte, saj to je ideja. Da lahko za "nenormalne" v miru objavljam novice o napredku jailbreaka, brez, da se normalni pištolite, čeprav se vas sploh ne tiče - saj imate že davno kupljene razne naročnine in popatchane PS5 izven kakršnekoli možnosti rešitve.

Ta tema je tak lep primer slovenske družbe, ko kdo pogleda iz normale povprečja, mu je hitro treba začeti težiti in ga vleči nazaj v normalo. Kako si sploh upa biti kakorkoli drugačen od ostalih cankarjancev.


če ne bi bil tak attention whore in bi bil tvoj namen objavljanje novic o jailbreakanju in ne postavljanje, bi si že zdavnja naredil jailbreak topic in tam razsvetljeval rzasvetljevanja potrebne.

Tko ti je pa pomembna pozornost in si se odločil za svoj ego trip uničit tale topic, ki je povsem neberljiv.

Mode seveda boli k..., ker kliki al kdo ve kaj.


Mislim, kakor vzames, jaz si za normije rade volje vzamem čas. Nekdo si ga mora, da ne tipajo v temi potrošništva. Sicer ne smatram topica uničenega, ampak, če že uporabim tvojo pritlehno dikcijo: "uničili" ste ga sami, ko ste začeli drkati v upanju, da me potegnete nazaj v svojo povprečnost. Sicer bi bile samo moje novice o jailbreaku, pogovarjali se itak niste kaj dosti, razen kako nategniti Sony s turškimi računi (seveda ste zdaj največji moralisti).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: defip ()

Badwolff ::

Pol pa nam normijem razlož zakaj ne odpreš topica o jailbreaku?

defip ::

Badwolff je izjavil:

Pol pa nam normijem razlož zakaj ne odpreš topica o jailbreaku?

Zakaj ne odpreš topica o goljufanju s turškimi plačilnimi karticami? Ne grem se tvoje cancel nekulture.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: defip ()

Badwolff ::

To si me s kom zamešal...
Cancel nekultura se ti dogaja, ker nekulturno posiljuješ ljudi z eno in isto stvarjo dan za dnem.
Ampak ker res nisi normie, tega ne boš zastopil.

defip ::

Badwolff je izjavil:

To si me s kom zamešal...
Cancel nekultura se ti dogaja, ker nekulturno posiljuješ ljudi z eno in isto stvarjo dan za dnem.
Ampak ker res nisi normie, tega ne boš zastopil.

Zanimiva snežinka si :)) Če ti kaj ni všeč, pač ne boš prebral... ali ti samo ni všeč, da imajo drugi možnost prebrati? Po slovenceljski vstaji tukaj, bi rekel, da vam gre predvsem na živce to drugo. :)

Poglej, takole bova naredila, jaz bom o jailbreakih pisal še naprej, ti si pa ne belit preveč srčkane glavice s stvarmi, na katere nimaš nobenega vpliva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: defip ()

Tidule ::

A ni zabavno, da nasa debilna ovca se vedno ninugotovila, da je edina v staji in bleja v tri dni? Neskoncno je fascinatno, kaksne dusevne motnje so to, da je revez zamnejal ze 20 nickov, pa se niti enega sogovornika ni nasel, ki bi prikimal njegovim blodnjam.

Hvala bogu pride kmalu ven ff7 (to je tisto kar bos ti lahko igral nekje leta 2040), pa ne bo vec casa za forum.

Zdaj pa grem v miru par krogov v gt7 odpeljat, potem pa pridem nazaj pogledat nove bozjastne izpade. Ce bom imel sreco bo ze pod novim nickom.

O JB,pa kar pridno pisi. Informacije so koristne pa se vsakic posebej se lahko nasmejemo kako dalec si od delujocega JB, ker vodica za idiote se kar ni na voljo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

TheTrick ::

Anyway. Tudi jaz vidim opcijo za popust za ps Plus. 43% na Extra in 33% na Premium

Badwolff ::

Nekaj novega bi igral
Pozna kdo Suic8de squad ali Grandblue Fantasy Relink?

defip ::

Tidule je izjavil:

Hvala bogu pride kmalu ven ff7 (to je tisto kar bos ti lahko igral nekje leta 2040), pa ne bo vec casa za forum.

A to ti po izkušnjah iz PS plus? >:D Ne vem, če boš ff7 videl pred 2025, a prvega so vam že dali v miloščino? Mogoče zdaj pride, za reklamo, da vsaj za dvojko zberete dena... pardon, turške darilne kartice.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Badwolff ()

Pithlit ::

TheTrick je izjavil:

Anyway. Tudi jaz vidim opcijo za popust za ps Plus. 43% na Extra in 33% na Premium

Z aktivno naročnino na eno od teh dveh opcij?
Life is as complicated as we make it...

Tidule ::

defip je izjavil:

Tidule je izjavil:

Hvala bogu pride kmalu ven ff7 (to je tisto kar bos ti lahko igral nekje leta 2040), pa ne bo vec casa za forum.

A to ti po izkušnjah iz PS plus? >:D Ne vem, če boš ff7 videl pred 2025, a prvega so vam že dali v miloščino? Mogoče zdaj pride, za reklamo, da vsaj za dvojko zberete dena... pardon, turške darilne kartice.

Se vedno 15 let let pred tabo, predvsem pa nismo vsi revezi v mamini kleti, da bi se sekiral za 60 eur, ce nam pase kako igro igrat ob izidu. Saj vem spet nekaj kar se nikoli nisi dozivel.

Od kje si pa blodnje o turskih karticah privlekel pa se zdaj ne vem. Oziroma vem - spet slaboumno lazes, ker drekobrbci tvojega kova drugega ne znate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

defip ::

Tidule je izjavil:

Se vedno 15 let let pred tabo

Bova videla, prvi del ff7 sem igral naslednji dan po releasu, nisem pa vaški šlogar, tako kot ti, da bi znal napovedovati prihodnost. Upam samo, da ne bo tako kot pri plačanih seriijah pri HBO (...), kjer tisti, ki plačajo, gledajo dele s precej večjo zamudo kot tisti, ki uporabljajo torente.

Tidule je izjavil:

predvsem pa nismo vsi revezi v mamini kleti, da bi se sekiral za 60 eur

Po mojih izkušnjah se ravno reveži najbolj kitijo s tistim malo kar imajo. In nočem ti zbijati duha ali tolažbe, ne glede kako pomembnega se delaš. Pač sfukana družba, kjer vsakdo rabi uteho, nočem biti tisti, ki ti jo bo odvzel.

Tidule je izjavil:

Od kje si pa blodnje o turskih karticah privlekel pa se zdaj ne vem. Oziroma vem - spet slaboumno lazes, ker drekobrbci tvojega kova drugega ne znate.

Slabo poznaš temo, v kateri pametuješ. Nič hudega, boš naštudiral, če boš hotel ali se še naprej slepil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: defip ()

Magic1 ::

Meni ponujajo 33% skonto na premium upgrade. Kar naj ga imajo.
Magic

Tidule ::

defip je izjavil:

Tidule je izjavil:

Se vedno 15 let let pred tabo

Bova videla, prvi del ff7 sem igral naslednji dan po releasu, nisem pa vaški šlogar, tako kot ti, da bi znal napovedovati prihodnost. Upam samo, da ne bo tako kot pri plačanih seriijah pri HBO (...), kjer tisti, ki plačajo, gledajo dele s precej večjo zamudo kot tisti, ki uporabljajo torente.

Tidule je izjavil:

predvsem pa nismo vsi revezi v mamini kleti, da bi se sekiral za 60 eur

Po mojih izkušnjah se ravno reveži najbolj kitijo s tistim malo kar imajo. In nočem ti zbijati duha ali tolažbe, ne glede kako pomembnega se delaš. Pač sfukana družba, kjer vsakdo rabi uteho, nočem biti tisti, ki ti jo bo odvzel.

Tidule je izjavil:

Od kje si pa blodnje o turskih karticah privlekel pa se zdaj ne vem. Oziroma vem - spet slaboumno lazes, ker drekobrbci tvojega kova drugega ne znate.

Slabo poznaš temo, v kateri pametuješ. Nič hudega, boš naštudiral, če boš hotel ali se še naprej slepil.

Ko bos nasel en citat kjer sem razlagal da imam turski psn bos izpadel precej manj neumno. Do takrat si pa samo malo laznjivo prizadeto ščene. FF7 rebirth bos pa samo v mokrih sanjah igral, ampak kar pridno lazi dalje, drugega ti ne ostane, ce moras pa revcek imet konzolo v folijo zavito.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

defip ::

Tidule je izjavil:

Ko bos nasel en citat kjer sem razlagal da imam turski psn bos izpadel precej manj neumno. Do takrat si pa samo malo laznjivo prizadeto ščene.

Ne vem, zakaj si misliš, da si tako pomemben, da bi se sploh trudil. If it quacks like a duck...

Tidule je izjavil:

FF7 rebirth bos pa samo v mokrih sanjah igral, ampak kar pridno lazi dalje, drugega ti ne ostane, ce moras pa revcek imet konzolo v folijo zavito.

Vedno se mi je zdelo fascinantno, kako uspe marketingu prepričati šalabajzerje, da se počutijo nekaj posebnega, ker naredijo najbolj trivialno opravilo, ki ga zna opraviti vsak idiot. Plačati.

In za povrh, se jim zdi, da so nekaj posebnega, ker plačajo 60 eurov. Ker to je nekaj, kar nihče drug ne zmore, verjetno si pomemben del svoje socializacije preživel v Čadu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: defip ()

Tidule ::

Se moras samo se kakih 10-15 let tolazit pa bo JB na voljo.

Drugace pa so citati zelo pomembno. Naredijo razliko med tem al si nekulturen kreten ali pa kup laznjivega debilnega dreka, ki obupano isce pozornost, ker ga pri 30ih mama samo se 2x na dan podoji. Kot je vec kot ocitno, si ti izbral slednje. Zdaj pa nazaj v klet in se vidimo z novim nickom ko bos copy postal nove informacije o JB, ki jih tako ali tako ne razumes.

defip ::

Tidule je izjavil:

Se moras samo se kakih 10-15 let tolazit pa bo JB na voljo.

Prepričan sem, da brez kakršnegakoli znanja o jailbreakih (samo dokazano dejstvo, preko kupa neumnosti, ki si jih že povedal), takih ocen ne moreš dati s kakršnokoli kredibilnostjo. Kot je že v navadi, rad preko projiciranja svojih lastnosti na druge, predvsem dobro opišeš sebe, tako, da bom kar recikliral... ti mali dehteči...

Tidule je izjavil:

kup laznjivega debilnega dreka

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: defip ()

Tidule ::

A tako zelo boli, kaj? Se beremo se kaj do konca meseca, potem bos pa sam v svoji kleti objemal v folijo zavit ps5 in sanjal moke sanje.

P.s.: mleko si pozabil obrisat z ust

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

defip ::

Tidule je izjavil:

A tako zelo boli, kaj? Se beremo se kaj do konca meseca, potem bos pa sam v svoji kleti objemal v folijo zavit ps5 in sanjal moke sanje.

P.s.: mleko si pozabil obrisat z ust


Seveda tidule, ostrina tvojega intelekta res boli. :) No daj še kakšno otročjo povej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: defip ()

defip ::

Medtem se scena veselo ukvarja s PS5 releasi, trenutno na voljo 110 iger, DUPLEX in LiGHTFORCE pa veselo releasata s pospešenim tempom zadnja dva tedna. Očitno je DUPLEX našel način, da releasa tudi igre, ki prej niso delovale kot navadni dumpi. Če koga zanima, si lahko ogleda na spodnjem linku, gre pa samo za igre releasane s strani scene, vseh amaterskih dumpov je seveda precej več...

https://predb.net/section/PS5

Kot zanimivost še PS4: https://predb.net/section/PS4

Mimogrede, ker vem, da vas je večina še mladih in časov pred p2p ne poznate, mogoče kot zanimivost, kaj scena je in zakaj je zelo ugodno, da so se lotili releasati PS5 igre (na kratko povedano, amaterjem so se pridružili profesionalci): Warez scene @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: defip ()

twom ::

A bi vidva nehala merit e-kurce in smetit temo? In kje ste moderatorji, da ju daste na opavzo za nekaj časa?

Pithlit ::

twom je izjavil:

A bi vidva nehala merit e-kurce in smetit temo? In kje ste moderatorji, da ju daste na opavzo za nekaj časa?

Zato ker bo tipček v trendu oka naredil nov account za srat.
Life is as complicated as we make it...

defip ::

Pithlit je izjavil:

twom je izjavil:

A bi vidva nehala merit e-kurce in smetit temo? In kje ste moderatorji, da ju daste na opavzo za nekaj časa?

Zato ker bo tipček v trendu oka naredil nov account za srat.

Kolikor vidim serješ zdaj ti. Sicer pa jasno, persona rudis, ustrezaš statusu. Pa tidule zraven.

twom je izjavil:

A bi vidva nehala merit e-kurce in smetit temo? In kje ste moderatorji, da ju daste na opavzo za nekaj časa?

Če bolj natančno pogledaš, smeti temo tidule, osebno samo prispevam, za nekatere uporabnike PS5, koristne informacije. Seveda pa v primeru, da me kdo naslovi, rade volje tudi odgovorim na to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: defip ()

defip ::

Medtem...

TheFloW je prijavil predstavitev na security konferenci Typhoon v Seulu, ki bo potekala od 27 do 31 maja, z naslovom "Playstation 4 Kernel RCE", kjer RCE pomeni "Remote code execution".

Povzetek:
This talk will be about successful exploitation of kernel vulnerabilities in a network protocol on the PlayStation 4 which is based on FreeBSD. I show how internals of the IPv6 protocol can be abused to achieve an information leak and to redirect control flow to get RCE with kernel privileges on the console. The exploitation strategies may also apply to XNU as they share very similar code. Moreover, this exploit enables a jailbreak without requiring a user entry point such as a WebKit exploit.


https://typhooncon.com/playstation-4-ke...

Načeloma, od daleč pogledano, vse skupaj nima nič s PS5, vendar poznamo nekaj detajlov na to temo:
- TheFloW je septembra objavil prijavo ranljivosti za PS4 in PS5 (ki ustrezata PS4 fw 11, PS5 fw 8.00)
- Objavil je teaser, da ima nekaj velikega skupaj z: "Spoiler alert: don't update"
- Sony je potrdil obstoj ranljivosti z izplačilom nagrade
- TheFloW je zaslužen tudi za zadnji jabilbreak PS4 in dosledno objavlja najdene ranljivosti po poštenem roku za odpravljanje

Vse skupaj lepo nakaže, da gre za enako ranljivost, na obeh konzolah in razkritje na PS4 bo dalo dovolj informacij, da bo zadeva hitro ponovljena tudi na PS5.

Ergo, očitno imamo dve zanimivi opciji, ena je TheFloWov remote exploit konzole, kjer se koda zažene v kernelu in ne potrebuje več mešetarjenje z DNSji in webkitom. Druga je CVE-2006-4304, ki je zaenkrat sicer potrjena (konzolo se da spravit v kernel panic z obstoječim POC, sem o tem pisal v enem prejšnjih postov), teoretično pa je lahko tudi jalove narave, saj lahko kernel ugotovi, da je prišlo do povoženega pomnilnika in sam sproži panic.

Skratka, če vas zanima jailbreak, ostanite na verziji firmwara do, vključno z, 8.00. Idealno, če imate že sedaj nižjo od 8.00, ne upgradajte niti na 8.00.

Kot zanimivost, še vedno so v prosti prodaji v Sloveniji PS5, ki imajo naložen fw 5.50, tako, da je tudi za nakup ni prepozno. Id izdelka na škatli je CFI-1215A, je pa nekje na internetu seznam škatel in verzij firmwara, ki ga vsebujejo, če ga najdem, bom objavil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: defip ()

defip ::

defip je izjavil:


Kot zanimivost, še vedno so v prosti prodaji v Sloveniji PS5, ki imajo naložen fw 5.50, tako, da je tudi za nakup ni prepozno. Id izdelka na škatli je CFI-1215A, je pa nekje na internetu seznam škatel in verzij firmwara, ki ga vsebujejo, če ga najdem, bom objavil.


https://www.psdevwiki.com/ps5/SKU_Models

oo7 ::

PS5 beta adds DualSense controller sound enhancements and Share Screen interactions

https://blog.playstation.com/2024/02/06...

oo7 ::

Next gen Xbox izide leta 2026 ?

Next-gen Xbox is on track for 2026; features two SKUs including a Switch-like handheld, it's claimed
https://www.altchar.com/game-news/next-...



Kaj to pomeni, da bo tudi PS6 izšel tam nekje ?

Gregor P ::

Kako to zdaj, da hočejo vsi kopirati Nintendo :D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

neocodexx ::

Magic1 je izjavil:

Meni ponujajo 33% skonto na premium upgrade. Kar naj ga imajo.


Meni tudi, če bi dobil kak popust na Extra bi še podaljšal, tako pa verjetno ne bom več (mi poteče čez 1 mesec).

Nimam v planu obnoviti, ker sem ugotovil da me fomo samo živčnega dela ko me "silijo" igrat titule ki so trenutno v rotaciji na Extra (preden jih umaknejo), grem raje nazaj na to, da igram to, kar imam, in ni nobenih pritiskov.

Je bilo sicer fajn za 1 leto preizkusiti cel kup špilov za katere "nisi ravno siguren", ampak mislim da se ne grem tega nikoli več, sploh pa odkar so podražali pa itak.

Zgodovina sprememb…

twom ::

Kako je pa z delovanjem igric, ki si jih downloadal, ko (če) ti poteče PS+?

saxbi ::

twom je izjavil:

Kako je pa z delovanjem igric, ki si jih downloadal, ko (če) ti poteče PS+?

Ne delajo več, zato pa je fino, da imaš jailbreakan playstation in nisi samo ovca, ki jo Sony od zadaj na suho.

Badwolff ::

Nov nick?

Tidule ::

saxbi je izjavil:

twom je izjavil:

Kako je pa z delovanjem igric, ki si jih downloadal, ko (če) ti poteče PS+?

Ne delajo več, zato pa je fino, da imaš jailbreakan playstation in nisi samo ovca, ki jo Sony od zadaj na suho.

Si raje budalo, ki ima ps5 zavit v folijo in 500 nickov na random forumu.

oo7 ::

Rise of the Ronin - Behind the Scenes: Episode 1 | PS5 Games

Pithlit ::

Badwolff je izjavil:

Nov nick?

Pithlit je izjavil:

Zato ker bo tipček v trendu oka naredil nov account za srat.

Pa ne da se čudite?
Life is as complicated as we make it...

saffron ::

Badwolff je izjavil:

Nov nick?

Seveda. Vsak dan, saj ne, da kršim pravila, jih pa zato en konkreten moderator.

Tidule ::

To da si prezabit, da bi razumel pravila, ne pomeni, da jih ne krsis.

saffron ::

Tidule je izjavil:

To da si prezabit, da bi razumel pravila, ne pomeni, da jih ne krsis.

Danes se mi ne da s tvojimi otročjimi forami ukvarjati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: saffron ()

oo7 ::

XBOX naj bi začel izdajati tudi igre na Playstationu. Kdo bi si mislil, da bo HALO nekoč možno igrati na Playstationu nekaj nepredstavljivega :)

KuntaKinte ::

odlična novica

Magic1 ::

Je MS ugotovil, da denar ne smrdi. V življenju nisem denarja dal MSju, se zna to potem spremenit.
Magic

Care87 ::

Pozdravljeni frend si je kupu ps5 pa me zanima če CD-igra se dela na drugi konzoli če je že aktivirana koda na mojem ps?
ASUS PRIME B460-PLUS i5-10400F 2.90GHz NOCTUA NHD-14 32GB DDR4 RX 5600XT
120GB SSD,2TB WD Green
OS Windows 10 Pro 64-bit

Magic1 ::

Igra lahko kdorkoli in kadarkoli, vendar za igranje potrebuje "CD" biti vstavljen v enoti. Tako da lahko sosed igra dopoldne, ti da cd in ti popoldne. Vsak dan lahko ponovita.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

oo7 ::

14 februar

Tomb Raider I-III Remastered - Announce Trailer | PS5 & PS4 Games

oo7 ::

Sony has heavily discounted PS5 Slim in Europe for the first time

https://www.videogameschronicle.com/new...

oo7 ::

Playstation 5 se stara.

PS5 Entering 'The Latter Stage of Its Life Cycle', Sony Says

After sales of the PlayStation 5 failed to meet expectations, Sony has said the console is entering "the latter stage of its life cycle."

https://www.ign.com/articles/ps5-enteri...
««
130 / 132
»»