» »

"Talenti" na slovenskih cestah

"Talenti" na slovenskih cestah

Temo vidijo: vsi
««
294 / 294
»
»»

ginekk ::

c23po je izjavil:

Torej:
- po AC se je prepovedano sprehajati, vendar ni hudega, če si le raztegnem noge
- prav tako je grdo igrati odbojko, pingpong in badminton pa sta sprejemljiva
- v zastoju mi ni treba imeti vklopljenega radija, DARS mora obvestila talati promptno in sproti, od avta do avta
- prav je, da radovedneži posnamejo nesrečo in to takoj objavijo na Tiktoku, gre za obveščenost
- "meni je vroče" je zadosten razlog za ekscesno obnašanje, "meni je dolgčas" prav tako
- če imam v avtu otroka, mi ni treba skrbeti za vodo, deknico, plenice, obrok hrane, za to so tukaj gasilci
- če policaji ne utegnejo vzdrževati red takrat, ko se morajo ukvarjati z nesrečo, zahtevamo, da tega ne počnejo nikoli


Lol, upam da v zastoju nikoli ne uporabljaš telefona in da si tud non stop privezan. Kajti v nasprotnem primeru si zaslužiš kazen, to je jasno v prometu prepovedano.

Utk ::

Ja, pa tudi jest in pit ne sme, roke stalno na volanu 15 do treh.

WizzardOfOZ ::

maticb492 je izjavil:

Nič ni treba uzakonit, sej vsi vemo da ne smeš hodit v nobene primeru po AC, praksa je pa nekaj drugega. In potem je absurdno je da so novinarji in nekateri v tej temi tu "zgroženi" nad dejanji ljudi, ker so si malo raztegnili noge. Saj je bilo sigurno par policajev tam na kraju nesreče, pa če bi hoteli bi lahko vsem tam potalali kazni (ali pa jim težili naj grejo nazaj v avte), pa so očitno bolj človeški ti policaji, kot nekateri keyboard warriorji.


Sej se lahko umakneš za ograjo. Je res treba med vozili in po pasovih postopat?

A ko je toča se tudi pod mostovi ustavljate?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

maticb492 ::

Evo danes sem mel bližnje srečanje s pravimi talenti, pa mislim da once in a lifetime event

Najprej so meli svoj pas:


Potem se mi je skor v rit zabil, ker je kolona stala:




(zabil se je v grmovje in tablo, pa prepiknil si je gumo, ker sem kasneje vidu, da so prazne gume)

Nadaljeval po peš poti




Evo jih

X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

qwea ::

WizzardOfOZ je izjavil:

maticb492 je izjavil:

Nič ni treba uzakonit, sej vsi vemo da ne smeš hodit v nobene primeru po AC, praksa je pa nekaj drugega. In potem je absurdno je da so novinarji in nekateri v tej temi tu "zgroženi" nad dejanji ljudi, ker so si malo raztegnili noge. Saj je bilo sigurno par policajev tam na kraju nesreče, pa če bi hoteli bi lahko vsem tam potalali kazni (ali pa jim težili naj grejo nazaj v avte), pa so očitno bolj človeški ti policaji, kot nekateri keyboard warriorji.


Sej se lahko umakneš za ograjo. Je res treba med vozili in po pasovih postopat?

A ko je toča se tudi pod mostovi ustavljate?


Ustavljamo se tudi ko je lep sončen dan, vabljeni na veselico tudi ta petek, lokacija obvoznica.

predi ::

@maticb492, tale na tvojih slikah je pa res poseben.

mancini ::

predi je izjavil:

@maticb492, tale na tvojih slikah je pa res poseben.

Verjetno je mislil ponovit tistega s Teslo iz prejšnjega tedna

delavec44 ::

ginekk je izjavil:

c23po je izjavil:

Torej:
- po AC se je prepovedano sprehajati, vendar ni hudega, če si le raztegnem noge
- prav tako je grdo igrati odbojko, pingpong in badminton pa sta sprejemljiva
- v zastoju mi ni treba imeti vklopljenega radija, DARS mora obvestila talati promptno in sproti, od avta do avta
- prav je, da radovedneži posnamejo nesrečo in to takoj objavijo na Tiktoku, gre za obveščenost
- "meni je vroče" je zadosten razlog za ekscesno obnašanje, "meni je dolgčas" prav tako
- če imam v avtu otroka, mi ni treba skrbeti za vodo, deknico, plenice, obrok hrane, za to so tukaj gasilci
- če policaji ne utegnejo vzdrževati red takrat, ko se morajo ukvarjati z nesrečo, zahtevamo, da tega ne počnejo nikoli


Lol, upam da v zastoju nikoli ne uporabljaš telefona in da si tud non stop privezan. Kajti v nasprotnem primeru si zaslužiš kazen, to je jasno v prometu prepovedano.


On niti otroku posrane plenice ne bi zamenjal. Kaj če z nasprotne smeri ravno takrat en ograjo prebije. Je seveda po pravilih, da na AC je otrok pripet v stolčku.

Realno je pa seveda neumnost, da taki zastoji trajajo 4 ure in več. V roku pol ure bi morali urediti izvoz čez prvi priključek (ja v kontra smer). Pri nas pa še obveščanje šepa, tako da še tisti ki bi lahko šli dol ne grejo, ker ne vejo kaj jih čaka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delavec44 ()

c23po ::

Spet eden, ki na cesti vidi samo sebe in se mu niti svita ne, kaj vse je potrebno postoriti v primeru hujše nesreče ter koliko je časa za to potrebno. Ravno tako se mu gladko jebe za varnost ekip za reševanje in niti ne pomisli, da cesta mora ostati odprta predvsem za odvoz ponesrečenih.

Še enkrat: "nisem vedel" je zadosten izgovor za vse, "nočem vedeti" je modus vivendi.
Računalniki nimajo spominov.

delavec44 ::

Spet eden, ki išče probleme, ne rešitev. Kako v tujini uspejo?

Odvaža se v smeri prometnega toka kjer imajo prazno AC. Ne v kontra smer po reševalnem pasu za katerega ne veš koliko je dolg in kdo ti ga zablokira. Prav tako je redka nesreča množična. Par poškodovanih pa menda odpeljejo prej kot v 4 urah.

c23po ::

delavec44 je izjavil:

...Realno je pa seveda neumnost, da taki zastoji trajajo 4 ure in več. V roku pol ure bi morali urediti izvoz čez prvi priključek (ja v kontra smer). Pri nas pa še obveščanje šepa, tako da še tisti ki bi lahko šli dol ne grejo, ker ne vejo kaj jih čaka.
Računalniki nimajo spominov.

delavec44 ::

Ne vem kaj ti ni jasno. Ponesrečence se odvaža v smeri prometnega toka. To si izpostavljal: "da cesta mora ostati odprta predvsem za odvoz ponesrečenih.".

Čakajoče pa rešiš v kontra smeri, po tem ko so vse reševalne enote že na kraju nesreče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delavec44 ()

c23po ::

Realno je pa seveda neumnost, da taki zastoji trajajo 4 ure in več. V roku pol ure bi morali urediti izvoz čez prvi priključek (ja v kontra smer). Pri nas pa še obveščanje šepa, tako da še tisti ki bi lahko šli dol ne grejo, ker ne vejo kaj jih čaka.

Citiraj se še sam in poudari besedo ponesrečenec.
Drugače, lepo je da predlagaš rešitev. Problem je, da se s tem le vadiš iz godlje.

Kakšen je načrt za izvoz ponesrečencev midva ne veva. Mogoče mi boš dokazal, da tvoj modus vivendi ni "nočem vedeti". Pouči me!
Računalniki nimajo spominov.

fikus_ ::

Ce je prometna nesreca s smrtnim izidom je cesta zaprta najmanj 4 ure, ker je cela procedura zadaj.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.
««
294 / 294
»
»»