» »

Evrosong

Evrosong

Temo vidijo: vsi
««
3 / 12
»»

xseki ::

Imamo jo! Slovenijo bo na Evroviziji 2024 zastopala Raiven!
Konec je ugibanj. Slovenijo bo na Evroviziji 2024 zastopala Raiven. Skladbo, s katero se bo predstavila v Malmöju, boste lahko slišali v posebni televizijski oddaji v drugi polovici januarja 2024.

> https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/gl...

IL_DIAVOLO ::

A oni se samo zmenijo, potem pa moramo mi rect da je dobra? Kaj ce pa izbrana kandidatka sploh ne želi na Evrovizijo?
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

D3m ::

Kdo?
|HP EliteBook|R5 6650U|

IgorCardanof ::

Včasih smo na Evrovizijo vsaj lahko pošiljali podn, ki smo ga izbrali sami, danes pa niti tega ne več in podn izbira neka pristranska komisija :(
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

2dark ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

A oni se samo zmenijo, potem pa moramo mi rect da je dobra? Kaj ce pa izbrana kandidatka sploh ne želi na Evrovizijo?


Ona komaj čaka, da gre. To so taki, ki krvavo iščejo pozornost. PO temle bo zginla, tako kot je zdej bila neopazna. Res pa je, da se našemi kot maškara.

xseki je izjavil:

Imamo jo! Slovenijo bo na Evroviziji 2024 zastopala Raiven!
Konec je ugibanj. Slovenijo bo na Evroviziji 2024 zastopala Raiven. Skladbo, s katero se bo predstavila v Malmöju, boste lahko slišali v posebni televizijski oddaji v drugi polovici januarja 2024.

> https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/gl...


Pa še popravek. zastopala bo zgolj ljubljančane in ne celotne Slovenije.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

WallSreet ::

Evropa naj se neha blamirati s temi Evrovizijami kajti to gledati je res prav narodno. Kot da bi namerno želeli povedati da nimamo nobenega talenta. Vse skupaj me spominja na cirkuško predstavo kjer prav namerno vsako leto izberejo najbolj glupe in nesposobne "glasbenike". Je že res da je glasba subjektivna ampak tule se pa vsi strinjamo da si Evropa vsako leto dela večjo sramoto s to Evrovizijo. Evropa enostavno nima glasbene scene tako kot Američani. Tole je res vsako leto bolj ogabno. Naj vsaj naredijo pravilo da morajo biti vse pesmi in vsi nastopi v angleščini ffs.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

Gagatronix ::

Kdo je ta monstrum sploh ?

2dark ::

Gagatronix je izjavil:

Kdo je ta monstrum sploh ?


Propadla ljubljanska zabavljačica.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Gagatronix ::

To so jo zih iz kakega strip kluba pobral. Zgleda ko da je bila pol lajfa na koki. Se en dokaz, da je ESC res nicvredno govno.

Terminathor ::

in to mi plačujemo?
gamad frdamana.
Zakaj sama gospa MIŠA ne gre pet in kazat umetno faco?

Gagatronix ::

Jaz nic ne placujem :))

oo7 ::

RTV več milijonska izguba potem pa stran mečejo denar za tole zrežirano kuhno Eurovizijo.

xseki ::

Koliko stane Evrovizija – koliko denarja je bilo porabljenega lansko leto? Kakšni so stroški za organizacijo nacionalnega izbora Ema in kakšni za sodelovanje na Evroviziji, kaj ti stroški zajemajo?

Skupna poraba je 208 tisoč evrov, od tega nekaj več kot 89 tisoč evrov za Emo in nekaj manj kot 119 tisoč evrov za nastop na Pesmi Evrovizije.
> https://novice.svet24.si/clanek/zabava/...

Jaz sem zadovoljen, da so ukinili Emo. Škoda denarja.

oo7 ::

xseki je izjavil:

Koliko stane Evrovizija – koliko denarja je bilo porabljenega lansko leto? Kakšni so stroški za organizacijo nacionalnega izbora Ema in kakšni za sodelovanje na Evroviziji, kaj ti stroški zajemajo?

Skupna poraba je 208 tisoč evrov, od tega nekaj več kot 89 tisoč evrov za Emo in nekaj manj kot 119 tisoč evrov za nastop na Pesmi Evrovizije.
> https://novice.svet24.si/clanek/zabava/...

Jaz sem zadovoljen, da so ukinili Emo. Škoda denarja.



Po eni strani ja po drugi pa spet ne, ker potem žirija odloča kdo gre naprej in tisti v žiriji nimajo stika s realnostjo in preostalim prebivalstvom.

Gagatronix ::

To bi vse skupaj bilo treba ukinit. Pa sem mislil, da je bil gnoj takrat ko so uni transvestiti sli.

oo7 ::

Države katere ne bodo šle na Eurosong 2024 - Belarus, Russia, Andora, Slovakia ,Monaco, Bosnia & Herzegovina, Hungary, Turkey, North Macedonia, Montenegro, Bulgaria.

Matheus ::

oo7 je izjavil:

xseki je izjavil:

Koliko stane Evrovizija – koliko denarja je bilo porabljenega lansko leto? Kakšni so stroški za organizacijo nacionalnega izbora Ema in kakšni za sodelovanje na Evroviziji, kaj ti stroški zajemajo?

Skupna poraba je 208 tisoč evrov, od tega nekaj več kot 89 tisoč evrov za Emo in nekaj manj kot 119 tisoč evrov za nastop na Pesmi Evrovizije.
> https://novice.svet24.si/clanek/zabava/...

Jaz sem zadovoljen, da so ukinili Emo. Škoda denarja.



Po eni strani ja po drugi pa spet ne, ker potem žirija odloča kdo gre naprej in tisti v žiriji nimajo stika s realnostjo in preostalim prebivalstvom.


Glede na glasbeni okus povprečnega Slovenca, morda bolje, da kandidata/tko izbere le žirija.

Gagatronix ::

Matheus je izjavil:

oo7 je izjavil:

xseki je izjavil:

Koliko stane Evrovizija – koliko denarja je bilo porabljenega lansko leto? Kakšni so stroški za organizacijo nacionalnega izbora Ema in kakšni za sodelovanje na Evroviziji, kaj ti stroški zajemajo?

Skupna poraba je 208 tisoč evrov, od tega nekaj več kot 89 tisoč evrov za Emo in nekaj manj kot 119 tisoč evrov za nastop na Pesmi Evrovizije.
> https://novice.svet24.si/clanek/zabava/...

Jaz sem zadovoljen, da so ukinili Emo. Škoda denarja.



Po eni strani ja po drugi pa spet ne, ker potem žirija odloča kdo gre naprej in tisti v žiriji nimajo stika s realnostjo in preostalim prebivalstvom.


Glede na glasbeni okus povprečnega Slovenca, morda bolje, da kandidata/tko izbere le žirija.



Saj ne rabis delit z nami svojega pomanjkanja okusa.

NuMaN ::

Ne vem no, kaj se vsajate.
To je tak urbani dogodek, ki malce vleče ba LGBT++++.
Pa PovemVFaco vam bo povedal, da je Raiven fajn punca, mogoče se bo še kaj pohvalil ...

A se še spomnite tistega narodnozabavnega rocka ... grozljivka. Ko bi vsaj atomik harmonik poslali, bi bolj pasali na prireditev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

Matheus ::

Gagatronix je izjavil:

Matheus je izjavil:

oo7 je izjavil:

xseki je izjavil:

Koliko stane Evrovizija – koliko denarja je bilo porabljenega lansko leto? Kakšni so stroški za organizacijo nacionalnega izbora Ema in kakšni za sodelovanje na Evroviziji, kaj ti stroški zajemajo?

Skupna poraba je 208 tisoč evrov, od tega nekaj več kot 89 tisoč evrov za Emo in nekaj manj kot 119 tisoč evrov za nastop na Pesmi Evrovizije.
> https://novice.svet24.si/clanek/zabava/...

Jaz sem zadovoljen, da so ukinili Emo. Škoda denarja.



Po eni strani ja po drugi pa spet ne, ker potem žirija odloča kdo gre naprej in tisti v žiriji nimajo stika s realnostjo in preostalim prebivalstvom.


Glede na glasbeni okus povprečnega Slovenca, morda bolje, da kandidata/tko izbere le žirija.



Saj ne rabis delit z nami svojega pomanjkanja okusa.


Očitno nisi dojel, da sem to pesem prilepil kot primer, kaj se zgodi, ko skladbo za Evrovizijo izbira publika.

fikus_ ::

xseki je izjavil:

Imamo jo! Slovenijo bo na Evroviziji 2024 zastopala Raiven!
Konec je ugibanj. Slovenijo bo na Evroviziji 2024 zastopala Raiven. Skladbo, s katero se bo predstavila v Malmöju, boste lahko slišali v posebni televizijski oddaji v drugi polovici januarja 2024.

> https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/gl...


Reiven je spet ena tistih, ki ima veze na rtvslo, zato so jo izbrali.
Skoda denaerja evrovizijo, ki je itak kuhinja.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

xseki ::

Mogoče nam lahko ona prinese zmago..:D

Gagatronix ::

Spremljam ga ne, ker nimam tvja. :) Se pa po spletnih medijih tezko izognes zadevam. Predvsem mi je smesno, kako je ta absurd nekaterim pomemben. :))

gruntfürmich ::

no pa je le Raiven končno šla na evrosong... Revica pa tako dolgo si je želela, medtem ko smo pošiljali same nezainteresirane bebčke in dvorne norčke...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

D3m ::

Še enkrat bi morali poslati

LPS - Disko

Malo funky jazza nam fali :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Likalnik ::

Tako je...ta "Raiven" se je trudila že kar nekaj časa, da so se jo usmilili oziroma, da so pripravili kuhinjo za njo.
Se spomnim par let nazaj, ko je še Lea Sirk navijala za Raiven...in potem je Raiven v finalu popušila...Sirkova pa v tistem navalu jeze ob razglasitvi zmagovalca zakolne naglas (ker je navijala za Raiven) in so jo kamere ujele....pač še en pokazatelj, da če imaš veze in poznanstva lahko daleč prideš...pa če si še takšna maškara kot je ta stvor Raiven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

D3m ::

Deja vu.

A ni bila ena podobna oseba pred leti, ki je popušila z nekim bednim komadom na "na na na na na"

In je isto jokala, ker jo pred tem niso poslali na Evrosong??
|HP EliteBook|R5 6650U|

xseki ::

Mogoče Lea Sirk?

energetik ::

Čakte mal, a ni RTV na robu bankrota in nimajo za plače? Od kje potem denar za take absurde? In oni bi še višali RTV prispevek. ;(
vires in numeris

djabi ::

energetik je izjavil:

Čakte mal, a ni RTV na robu bankrota in nimajo za plače? Od kje potem denar za take absurde? In oni bi še višali RTV prispevek. ;(


Ukinili bodo RTV simfonični orkester in Založbo, da bodo lahko nekateri šli na Evrovizijo. Neuradno sodelovanje stane tam med 120 in 200 tisoč plus še neki stroški.

fikus_ ::

To naj ukinejo bo za kakšen mes.., pardon, nekaj dni plač.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

D3m ::

xseki je izjavil:

Mogoče Lea Sirk?


Karmen je bila sedaj sem se spomnil.

|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

WallSreet ::

Kakšen Evrosong lol, nekaj takšnega bi morali zavrteti v živo. 8-)



Čeprav bi verjetno celotna Evropa izklopila program in zatemnila zaslone hahahha. Naslednji dan bi verjetno celotna Evropa vložila skupno tožbo proti ZDA lol.

Da o tem da bi 3/4 folka v dvorani doživelo infark zaradi prevelike energije in ker ni bilo nikjer nobene harmonike sploh ne govorim. Pri Evrosongu je celotna publika praktično mrtva in polna starčkov. Poleg tega je 90% nastopajočih mentalno hendikepiranih.

Evrosong bi morali spremeniti v mednarodno tekmovanje samo potem bi ZDA tam verjetno pobrale več zmag kot pri košarki.

Polda ::

Eurosng ni napačen vsaj ni bil tja do leta 2000 ko so zbirali najlepšo melodijo. Sedaj pa zmaga tisti kateri je bolj čuden in upaljen in pripadnik mavrične armade v glavnem čisti freak show.

DamijanD ::

Si strinjam, Måneskin so ena redkih izjem v zadnjih letih

PacificBlue ::

Itak je že vse copy copy copy cat
Vsa glasba izvira iz bluesa.
Se jazz je prisel kasneje.

Zahvalite se afro sužnjem, da imate kaj za poslusat.

Verjetno bi v Evropi se kar poslusali samo klasicno glasbo.
Pa lokalne patriote na cimbale pa tamburine:)

Miki N ::

Ja hvala no za vse twerkanje in da ste nas rešili pred strašno klasiko in etnom! Res je bilo grozno. :|

Gagatronix ::

Ja, fried chicken in watermelon debeloritne crnke so nas s svojim ritomlatenjem uboge evropejce odresile pomanjkanja kulture! *sarkazem*

PacificBlue ::

Seveda, saj to pa že vsak ve:>

WallSreet ::

PacificBlue je izjavil:

Itak je že vse copy copy copy cat
Vsa glasba izvira iz bluesa.
Se jazz je prisel kasneje.

Zahvalite se afro sužnjem, da imate kaj za poslusat.

Verjetno bi v Evropi se kar poslusali samo klasicno glasbo.
Pa lokalne patriote na cimbale pa tamburine:)


Točno to sem želel povedati. Evropska glasba je za kozlat. Jaz glasbe ne morem poslušati če ni v angleščini. Balkan sranja nikoli nisem poslušal ker mi je ogaben do amena. Enako velja za slovenske ogabne harmonkarje, to sploh ni nobena glasba tam stiskati tisto harmoniko je tako nadležno da zgubiš živce.

Elvis Prisley naj bi bil nek velik frajer in ne vem kaj še vse medtem ko so mu besedila pisali črnci medtem ko se je on zadeval. Smetano je pobral on medtem ko so tisti ki so pisali besedila dobili prst v rit.

Kar se tiče ras je pa tako da so črnci mojstri glasbe že od nekdaj, belci lahko samo kopiramo. Pač belci se ne moremo primerjati s črnci podobno kot v atletiki.

Kar se tiče twerkanja in njihove kulture me to nikoli ni motilo. To moti samo kakšne oboževalce Taylor Swift ter stare harmonikarje ki so obstali v 18 stoletju.

Evropska glasba je za kozlat to poslušati je kot da bi poslušal žaganje ob 3 ponoči.

yayo ::

Evrovizija je show gay lobbya, lahko sem malce pavšalen v oceni ampak je tam cela organizacija v glavnem v rokah gay moških. Potrjeno s strani znanca, ki je službeno gor hodil leta nazaj. Glasbeni obrtniki, ki niso dovolj dobri, da bi si kariero zgradili na kvaliteti pa sanjarijo, da bi se prebili v mednarodne vode skozi nastop na prireditvi. Zato je tudi muzika, ki pride na Evrovizijo večinoma oportunistično kičasta in "campy". Evrovizija je objektivno parada slabe glasbe in muh enodnevnic kjer so bolj pomembni show, kič, osladnost ipd. Zato privlači tip glasbenikov, ki so pri nas v glavnem zvezde šager in gasilskih veselic, ki glasbo delajo na nekem obrtniško-kmetavzarskem nivoju. Poglejte samo videe iz Eme, ki so bolj zgoraj linkani. Je to crem de la creme slovenskega glasbenega ustvarjalstva? Je pa zanimiv trend zadnjih nekaj let. V tej mineštri bleščic in pavjega perja zmagujejo projekti za katerimi stojijo talent in velike investicije. Primer so italijani Maneskin, ki so še pet let nazaj igrali v Rimu na ulicah, prišli v oddajo tipa X Factor in podpisali pogodbo z diskografsko hišo ki jim šahovsko planira vse, od oblačenja do obnašanja. Basistka kaže joške na koncertih? Pevec in bobnar se žvalita na odru čeprav imata dekleta? Kostume jim kreira trendovski stilist? Yep. Pa Tom Morello jim je posodil kitarski solo, Iggy Pop pa celo svoj vokal na enem komadu. Ne dvomim v to, da se v živo niso nikoli videli temveč je šlo za izmenjavo glasbenih fajlov preko interneta proti izdatnemu nakazilu dolarjev. Ampak skupina piše lastno glasbo, čeprav so njihivi producenti verjetno sposobni drek spremeniti v uspešnice.
Slovenija ima le eno šanso, da na Evrovizijo pošilja originalne talente v upanju, da bodo vzbudili zanimanje, ker v kategoriji manifakturiranih proizvodov ne more tekmovati z nikomer.
Pa še nekaj. Beatli so na začetku kariere nosili motociklistične usnjene jakne in Pompadour frizure z briljantino. Potem jih je v roke vzel menadžer Brian Epstein, ki jih je oblekel v reklce,kravate in hlače na cigareto ter jim omislil frizure na gobico. Bum! Svetovni fenomen in vlaga v hlačkah evropskih najstnic. Epstein je bil seveda gej. Geji so hrbtenica biznisov kjer se gre za spektakel in podobo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

WallSreet ::

Bravo Yayo. Bolje nebi mogel zapisati. Res tisti kmetavzarji mi gredo pošteno na živce. Ko mi začne s tisto harmonko bi ga najraje poslal na oni svet. Pa tiste gasilske veselice polno pijančkov in debeluhov ki se derejo (kao prepevajo) neke brezvezne "pesmi". To moraš biti hribovc da ti taka glasba potegne.

Tudi to da je Evrosong en navaden gay show se še kako strinjam. Samo poglejte kakšne spake hodijo po odru. To naj bi bili talenti? In potem se smejijo črncev v Ameriki? Takšne sramote si črnci nikoli nebi dopustili. Tu Evropi pa bajsa skače po odru z lasuljo in temu potem še ploskajo ;((. Folk pa visi pred TV-jem do 2 zvečer da lahko glasuje za tisto gaj dementno spako.

Takšne bi na BET-ju lastnoročno vrgli iz dvorane. Evropejci niti kopirati nismo sposobni ker nimamo pravega "swaga". Naj že ukinejo to Evropsko sranje.

Gagatronix ::

Prijavi se na Green Card Lottery pa se preseli v ZDA. :))

WallSreet ::

Gagatronix je izjavil:

Prijavi se na Green Card Lottery pa se preseli v ZDA. :))


Zakaj že? Ker mi ni všeč gay predstava na Evrosongu? Mi ni potrebno v ZDA da uživam v njihovi glasbi. Vse kar sem zgoraj zapisal drži, če si harmonkar se jasno ne boš strinjal.

Gagatronix ::

Jaz glasbe sploh ne poslusam. :)

WallSreet ::

Gagatronix je izjavil:

Jaz glasbe sploh ne poslusam. :)


Pametuješ pa kot da si član Evrosong komisije? Kaj potem sploh želiš povedati da vse skupaj gledaš zaradi kostumov in maškar na odru?

Gagatronix ::

Kako bom gledal ? Magicno sprejemal TV signal v mozgane ? Nimam TV-ja, ne gledam tega govna.

yayo ::

Ajde, dajmo se malo smejat.

WallSreet ::

Gagatronix je izjavil:

Kako bom gledal ? Magicno sprejemal TV signal v mozgane ? Nimam TV-ja, ne gledam tega govna.



Dobro zdaj se vsaj strinjava da gre za sranje. Mislil sem da vse skupaj gledaš glede nato da pametuješ.

Gagatronix ::

Nah, samo gobezdam, tako kot 99% folka tle gor. :)) Smesno mi je, kako je nekaterim ta greznica tako blazno pomembna.
««
3 / 12
»»